UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W biblii wyraźnie jest napisane że największą karę podczas sądzenia Bożego otrzymają Ci którzy chodzą w długich szatach, siedzą na piedestałach i lubią pozdrowienia na rynkach. Przychodzi mi na myśl jedynie ksiądz i zakonnica. W Biblii Ci nazywani są poganami. Gdyby każdy kto łazi do kościoła szczerze zaczął wierzyć i poznawać Boga poprzez czytanie Biblii bardzo szybko przestałby tam chodzić. .. Samo to że Bogu bardzo nie podoba się modlenie do Matki Boskiej ( która zwykłą kobietą była ), strojenie nagrobków, spowiedź, postać Jezusa wiszącego na krzyżu ( wszystkie krzyżyki ), przecież Jezus zmartwychwstał i jest wśród nas żywych. Katolicy naprawdę mało wiedzą bo nie czytają Biblii, wierzą tylko w to co im rodzice, szkoła i księża przekazali, a to za mało aby naprawdę żyć tak jak Bóg sobie tego życzy. Zostałam wychowana w wierze katolickiej, do kościoła chodzę od czasu do czasu ale Boga mam głeboko w sercu i wystarczy bo o to właśnie chodzi. Możesz zjeść tony opłatka a jeśli Twoja wiara jest płytka jak woda w basenie dla niemowlaków to możesz pakować się do piekła bo czyśca na bank nie ma. Czyściec jest tutaj na ziemi, to tutaj walczymy o niebo lub piekło. Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    5
    Czystośćserca(2014-08-14)
  • Jaka Biblie czytasz? Swiadkow Jehowy?
  • Nie należę do Świadków Jehowy. Tak jak napisałam jestem katoliczką czytającą Biblię co większość katolików nie robi. Czytam i analizuję każde zdanie w niej przeczytane sama bez żadnej pomocy. Czytając biblię zauważyłam ze kościół wiele rzeczy poprzekręcał niestety. To jest temat rzekaaa.
Reklama