UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Żyjemy wśród liczb

 

W poniedziałek 4 czerwca w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Elblągu odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XII Miejskiego Konkursu Matematycznego „Żyjemy wśród liczb”.

Konkurs objął honorowym patronatem prezydent Grzegorz Nowaczyk. Został on zorganizowany po raz dwunasty przy wsparciu rad rodziców oraz Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego.
       W konkursie wzięło udział 60 gimnazjalistów. Zmagali się podczas dwóch etapów konkursu z ciekawymi, nietypowymi zagadnieniami związanymi z liczbami w sytuacjach życiowych, z zadaniami historycznymi oraz takimi, które wymagają kreatywności w rozwiązaniu.
       Uroczystość uatrakcyjniły prezentacje multimedialne związane z czasem i przestrzenią oraz konstrukcjami geometrycznymi, przygotowane przez uczennice Szkoły Podstawowej nr 15 oraz Gimnazjum nr 3 w ramach konkursu towarzyszącego zmaganiom matematycznym. Cenne nagrody ufundowane przez Prezydenta Elbląga wręczyła zwycięzcom obecna na uroczystości wiceprezydent Grażyna Kluge.
      
       Tegorocznymi laureatami zostali:
      
       w klasach I
       1. miejsce Adam Awiżeń, Zespół Szkół Pijarskich
       2. miejsce Angelika Skarbek, Gimnazjum nr 3
       3. miejsce Karol Tatar, Gimnazjum nr 1
      
       w klasach II
       1. miejsce Szymon Rękawik, Gimnazjum nr 3 i Mateusz Chromiński, Gimnazjum nr 4
       2. miejsce Adrian Siekierka, Zespół Szkół Pijarskich
       3. miejsce Maciej Rakocki, Gimnazjum w Gronowie Elbląskim
      
       w klasach III
       1. miejsce Joanna Slewa, Gimnazjum nr 4
       2. miejsce Piotr Klimek, Gimnazjum nr 2
       3. miejsce Sebastian Czyżyk-Skoczyk, Gimnazjum 1
      
       Gratulujemy laureatom i zapraszamy gimnazjalistów do kolejnej edycji konkursu. Organizatorzy: Grażyna Lefelbajn, Gimnazjum nr 4 w Elblągu, Dorota Pawłowska, ZSO w Elblągu, Hanna Targońska, Gimnazjum nr 9 w Elblągu.
      

 


      

organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama