UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

20. edycja Baltic Cup już w najbliższy weekend

2019-10-09
Aktualizowany 2019-10-09 18:01
 
Elbląg, 20. edycja Baltic Cup już w najbliższy weekend

W dniach 11-13 października do Elbląga przyjadą tancerze z kilkunastu krajów świata i z różnych stron Polski, aby rywalizować ze sobą na parkiecie podczas 20. edycji Międzynarodowego Festiwalu Tańca „Baltic Cup”.

MFT „Baltic Cup” to wyjątkowy festiwal taneczny. Uczestniczą w nim tancerze w różnym wieku i na różnym etapie swojej kariery. Już w najbliższy weekend widzowie zobaczyć będą mogli zarówno zmagania młodych adeptów tańca, dla których udział w turnieju tej rangi jest dużym wyzwaniem, jak i tych bardziej doświadczonych i najlepszych na świecie.

Tegorocznej jubileuszowej edycji Międzynarodowego Festiwalu Tańca „Baltic Cup” towarzyszyć będą 25. Otwarte Mistrzostwa Polski.

- Po raz kolejny organizujemy Otwarte Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor CSE „Światowid”. – To najbardziej prestiżowy turniej w Polsce dla tancerzy sportowych, który gromadzi najlepszych z najlepszych. Możliwość organizacji Mistrzostw zawdzięczamy temu, że ranga Festiwalu „Baltic Cup” jest bardzo wysoka. Towarzyszy nam wysoki poziom zawodów, który oceniany jest przez znakomity panel sędziowski. Fakt ten stanowi wartościowy wyróżnik i promuje nas w tanecznym świecie – dodał Antoni Czyżyk.

Ponadto podczas Festiwalu rozgrywany będzie Grand Prix Europy Par Dziecięcych, pod auspicjami Dance Sport Europe, czyli Europejskiej Federacji Tańca. - Dance Sport Europe to europejska agenda World Dance Sport Federation - wyjaśnia Antoni Czyżyk, który jest także wiceprezesem WDSF ds. Rozwoju. - Są to zawody skierowane do najlepszych par dziecięcych.

Dla festiwalowej publiczności najciekawsze będą z pewnością gale wieczorne, w czasie których odbywają się rundy finałowe i specjalne pokazy taneczne, a wszystko to przy muzyce granej na żywo przez Orkiestrę Filharmonii z Grodna.

Zachęcamy do zakupu biletów na to wyjątkowe wydarzenie. Bilety można kupić w kasie Kina Światowid przy placu Jagiellończyka lub zarezerwować i kupić on-line na stronie internetowej bilet.swiatowid.elblag.pl. Bilety dostępne będą także podczas trwania Festiwalu w kasie hali sportowo-widowiskowej MOSIR przy Al. Grunwaldzkiej.

Współorganizatorami Międzynarodowego Festiwalu Tańca „Baltic Cup” są: Światowa Federacja Tańca Sportowego, Federacja Tańca Sportowego i Stowarzyszenie „Jantar”. Patronat Honorowy nad Baltic Cup objęli: Jan Widera, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, Gustaw Marek Brzezin - Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Witold Wróblewski - Prezydent Elbląga. Festiwal realizowany będzie ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, przy współudziale finansowym samorządu Miasta Elbląga.

 

Patronem medialnym Baltic Cup jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama