UWAGA!

27. Elbląski Alleycat

 
Elbląg, Uczestnicy jednej z poprzednich edycji imprezy,
Uczestnicy jednej z poprzednich edycji imprezy, fot. AD

Prezydent Elbląga zaprasza na 27. edycję Elbląskiego Alleycata , czyli jazdę na orientację po Elblągu. Start 20 września (czwartek) o godz. 17 z Placu Słowiańskiego.

Regulamin:
       1. Celem imprezy jest możliwość rowerowej zabawy połączonej ze sprawdzeniem znajomości topografii miasta oraz spędzenie czasu na świeżym powietrzu.
       2. W zawodach biorą udział osoby pełnoletnie, które startują na własną odpowiedzialność lub niepełnoletnie za pisemną zgodą swoich rodziców lub opiekunów. Każdy z uczestników we własnym zakresie wyposaża się w aparat fotograficzny dowolnego typu (aparat, telefon komórkowy, kamera video itd.)
       3. Impreza jest ubezpieczona w zakresie NNW przez firmę ubezpieczeniową i obsługiwana przez partnera cateringowego.
       4. Zawody odbywają się na terenie Elbląga przy nieograniczonym ruchu drogowym. Uczestnicy zobowiązani są do bezwzględnego przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
       5. Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są na adres e-mail: marek.kamm@umelblag.pl lub osobiście w pokoju 5 Departamentu Sportu na ul. Czerwonego Krzyża 2.
       6. W przypadku zgłoszenia drogą e-mail podajemy w tytule zgłoszenia " FOTO ELBLĄSKI ALLEYCAT " oraz: imię, nazwisko i rok urodzenia. Można też podać pseudonim, który będzie umieszczony na szprychówce. W przypadku niepodania pseudonimu na szprychówce będzie umieszczone imię i nazwisko. Potwierdzeniem udziału w imprezie będzie zwrotny e-mail od organizatora z nadanym numerem startowym.
       7. Termin zapisów upływa 17 września 2012 r. o godz. 8.
       8. Po zakończeniu zapisów zostanie ogłoszona lista startowa na elbląskim forum rowerowym www.rowerowe.elblag.pl oraz na stronie www.elblag.eu.
       9. Udział w imprezie jest bezpłatny. Każdy z zapisanych uczestników otrzyma mapę Elbląga z zaznaczonymi punktami kontrolnymi i pamiątkową szprychówką.
       Dla zdobywców pierwszych trzech miejsc przewidziano nagrody.
       Sponsorami Elbląskiego Alleycata są firma ubezpieczeniowa Ergo Hestia, jedna z elbląskich restauracji, firma cukiernicza i salon komputerowy.
       Na mecie w restauracji dla wszystkich uczestników i kibiców będzie czekała niespodzianka Szefa Kuchni.
       Kolejność zdobywania punktów kontrolnych jest dowolna (scorelauf). Podstawową zasadą jest znalezienie wszystkich punktów kontrolnych i ich sfotografowanie w sposób umożliwiający bezdyskusyjną identyfikację przez sędziego.
       Przyjazd na metę z ominięciem chociażby jednego punktu kontrolnego skutkuje dyskwalifikacją takiego zawodnika i nieklasyfikowaniem go.
       Start na trasę 20 września 2012 r. o godzinie 17.00 z Placu Słowiańskiego. Uczestnicy startują na wyraźny sygnał organizatora!
       Zwycięzcą Alleycata zostanie ta osoba, która poprawnie sfotografuje wszystkie punkty kontrolne i najszybciej przejedzie trasę wyścigu, a aparat fotograficzny wręczy sędziemu do ręki na mecie w Bażantarni (ul. Marymoncka 6).
       Po analizie zdjęć nośnik jest zwracany właścicielowi.
       Kolejne miejsca będą przydzielane według zasady podanej powyżej, czyli ilość poprawnych zdjęć i czas przejazdu. Pomiar czasu jest dokonywany przez organizatora zegarkiem ręcznym.
       Proszę pamiętać o posiadaniu aparatu fotograficznego. Długość trasy Alleycata to około 15 km.
       11. Nieznajomość niniejszego regulaminu nie stanowi podstawy do złożenia protestu, ani nie zwalnia od obowiązku jego przestrzegania.
       12. Organizatorem imprezy jest Prezydent Miasta Elbląg we współpracy z firmą Ergo Hestia.
       13. Wszelkie wątpliwości, skargi, wnioski i zażalenia rozstrzyga ostatecznie organizator w dniu imprezy.
       14. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy bez podawania przyczyn.
      
Marek Kamm, Oficer Rowerowy ds. rozwoju komunikacji rowerow
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • OR d/s rozwoju komunikacji rowerowej? szok, myslałem, że on jest do spraw rozwoju komunikacji samochodowo*autobusowej
  • Proponuję powołanie "oficera" do spraw komunikacji wrotkarskiej lub jazdy na ""byle czym"". Aktywność tego urzędnika (oficera Ka. .. ma) ogranicza się do organizowania imprez na orientację. .. To wielu potrafi. Miało być "tanie państwo" w ofercie przedwyborczej PO i jest. .. tylko inaczej :D
  • Najlepszego "alekota" to zrobiła Sroczka. ..
Reklama