UWAGA!

Aktywna zabawa wychodzi na zdrowie

 

Wakacje tuż, tuż, a Ty nie masz pomysłu, jak zorganizować czas swojemu dziecku? Jest takie miejsce, w którym nie zazna nudy. Pływanie na jachtach, paintball, zjeżdżanie na tyrolce, spływ kajakowy, tematyczne gry terenowe – to tylko niektóre z atrakcji Sportowych Kolonii odbywających się nad jeziorem Pluszne Małe.

Co zrobić, żeby dziecko się nie nudziło? To pytanie wielu rodziców zadaje sobie codziennie. Organizatorzy Sportowych Kolonii, czyli szkoła pływania Maluchy Pływają, znają na nie odpowiedź. Wykwalifikowani instruktorzy, trenerzy oraz animatorzy prowadzą różnorodne zajęcia, dzięki którym dzieciaki spędzają czas aktywnie, a co najważniejsze bezpiecznie i zdrowo.
      
       Nowością, która czeka na nie w tym roku, są mini regaty na jachtach, strzelnica paintballowa, zjazdy na tyrolce, bieg terenowy czy spływ kajakowy na Marózce, uchodzącej za jedną z najpiękniejszych rzek regionu. Chętni mogą również wziąć udział, razem z rodzicami, w aquathlonie, czyli biegu połączonym z pływaniem.
       Uczestnicy Sportowych Koloni mają również okazję nauczyć się windsurfingu i doskonalić swoje umiejętności w tym zakresie. To na nich czekają ścieżki edukacyjne, połączone z survivalem, tematyczne gry terenowe, treningi crossfitowe, zajęcia na pływalni, a także snorkeling (pływanie ze specjalną maską i płetwami) oraz waterball (zabawa w wypełnionych powietrzem kulach, co pozwala dosłownie chodzić po powierzchni wody). Podczas Sportowych Kolonii nie zabraknie również zabawy na trampolinie czy chodzenia po linie, ale i ognisk, dyskotek, pokazów filmowych, gier tematycznych oraz innych atrakcji. Chcesz zobaczyć, jak wyglądało to w poprzednich latach? Zajrzyj do fotoreportażu.

 


       Na tak aktywny, zdrowy wypoczynek mogą jechać również maluchy od 6. roku życia. To dla nich przygotowano specjalny turnus – Kolonie Juniorek – który trwa sześć dni. Jest on zorganizowany pod kątem potrzeb mniejszych dzieci: mała grupa licząca maksymalnie 25 osób, niania w kadrze, atrakcje adekwatne do wieku.
      
       Nie bez znaczenia jest miejsce, w którym odbywają się Sportowe Kolonie. Położony nad jeziorem Pluszne Małe ośrodek – Kormoran Mierki – daje komfortowe warunki oraz dostosowuje posiłki do preferencji swoich małych gości. A jednocześnie dba o to, aby było smacznie i zdrowo. To miejsce zaprzecza również "kolonijnym mitom" na temat jakości czy czystości. Ośrodek oferuje przytulne pokoje z widokiem na jezioro, z łazienkami, lodówkami oraz telewizją.
      
       Jesteś ciekawy szczegółów? Sprawdź je na stronie Maluchy Pływają. albo na Facebooku Maluchy Pływają. Możesz również zadzwonić, pod numer 500 131 668 oraz 512 188 804 albo wysłać maila: kontakt@maluchyplywaja.pl.
       Warto pospieszyć się z rezerwacją - zostały ostatnie miejsca! 
      
      

----------Art. sponsorowany----------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie