UWAGA!

Aktywność na wiosnę

 Elbląg, Aktywność na wiosnę
fot. nadesłana

Wraz z wiosenną pogodą często odzyskujemy siły oraz apetyt na podjęcie aktywności. A taniec jest tą aktywnością, która oprócz kształtowania sylwetki i podnoszenia kondycji fizycznej, dostarcza przyjemności i umiejętności przydatnych w życiu towarzyskim. W Centrum Tańca „Promyk” każdy znajdzie coś dla siebie.

W wiosennych planach „Promyka” znalazły się zajęcia zarówno dla najmłodszych, u których wraz z wiosną rosną zasoby energii, często trudnej do spożytkowania. Dla młodzieży, która szuka sposobów na zagospodarowanie wiosennych popołudni, a także dla dorosłych, którzy z nowymi siłami żegnają się z zimą.
       Dzieci i młodzież „Promyk” zachęca do udziału w następujących sekcjach:
      
       RYTMIKA - oferta dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, która obejmuje podstawy tańca towarzyskiego i nowoczesnego w formie zabawy, a także zajęcia ogólnoruchowe dla najmłodszych. Zajęcia z rytmiki odbywają się w każdą sobotę w grupach: godz. 11.00-12.00 - zajęcia dla dzieci w wieku: 2,5 -4 lat; godz. 12.00-13.00 – zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat. Cena zajęć za jeden miesiąc to 30 zł.
      
       TANIEC TOWARZYSKI- zajęcia z zakresu tańców standardowych (walc angielski i wiedeński, tango, foxtrot i quickstep) i latynoamerykańskich (rumba, samba, cha - cha, pasodoble i jive) skierowane do dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat. Zajęcia odbywają się w każdą sobotę i niedzielę w godz. 10.00 – 11.30 na sali sportowo-widowiskowej w CSE Światowid. Koszt zajęć - 50 zł/mc.
      
       TANIEC NOWOCZESNY – nauka choreografii opartych na takich stylach jak hip-hop i disco-dance. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki i środy w godz. 16.30-17.30 i są skierowane do dzieci w wieku 5-11 lat. Koszt zajęć – 50 zł/mc.
      
       TANIEC WSPÓŁCZESNY – opiera się na balecie i jest mieszanką modern dance, tańca nowoczesnego, jazzowego oraz klasycznego. Zajęcia realizowane są w piątki i skierowane są dla dzieci i młodzieży. Dzieci w wieku 7 - 9 lat zapraszamy w godz. 17.00-18.00. Młodzież w wieku 10-17 lat w godz. 19.00-20.00. Koszt zajęć to 30 zł/mc.
      
       TANIEC LUDOWY – to zajęcia w Zespole Pieśni i Tańca „Młody Elbląg", w którym dzieci poznają tańce regionalne i narodowe. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w każdą środę w godz. 17.00-18.00. Do zespołu zapisać się mogą dzieci w wieku 6-15 lat. Koszt zajęć to 15 zł za miesiąc.
      
       Dorosłych, Centrum Tańca „Promyk” zaprasza na zajęcia:
       TANIEC TOWARZYSKI dla dorosłych – zajęcia skierowane do par, które chcą poznać tajniki tańców standardowych i latynoamerykańskich. Od marca rozpoczyna się kurs tańca towarzyskiego dla nowożeńców i nie tylko. Na pierwsze spotkanie zapraszamy w sobotę, 3 marca o godz. 19.30. Cena zajęć to 60 zł od osoby/mc.
      
       50+ - zajęcia ogólnorozwojowe skierowane do seniorów, podczas których można poznać podstawowe kroki w tańcach towarzyskich oraz krótkie choreografie w tańcu nowoczesnym. Zajęcia odbywają się w każdą środę w godz. 15.00-16.00. Koszt zajęć 30zł/mc.
      
       ZUMBA - to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zajęcia pomogą pozbyć się zbędnych kilogramów, ukształtować sylwetkę oraz wprawią nas w świetne samopoczucie. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu w poniższych terminach: wtorek – godz. 18.00-19.00, środa i piątek – godz. 18.30-19.30.
      
       CelluSTOP – system ćwiczeń oparty na tańcu i fitnessie, dzięki którym zapobiegniemy tworzeniu się cellulitu. Na zajęcia zapraszamy w każdy poniedziałek w godz. 20.30-21.30 i czwartek w godz. 19.30-20.30.
      
       Brzuch, uda, pośladki – zajęcia skierowane do Pań, które dysponują wolnym czasie w godzinach dopołudniowych i chcą zadbać o zgrabną figurę. Podczas zajęć Panie będą realizować system ćwiczeń skupiony na trzech partiach ciała: brzuchu, udach i pośladkach.
      
       Na zajęcia Zumby, CelluSTOP i Brzuch, uda, pośladki można wykupić karnety na ilość wejść, które należy wykorzystać w ciągu jednego miesiąca. Koszty karnetów to: karnet na 4 wejścia – 60 zł, karnet na 8 wejść – 80 zł, karnet na 12 wejść – 100 zł. Płatności za udział w zajęciach można uiścić przelewem na konto CSE Światowid, gotówką w kasie CSE Światowid oraz przez dwa pierwsze tygodnie miesiąca w Centrum Tańca „Promyk” (przed zajęciami).
      
      
Zyta Wrzos, CT Promyk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama