UWAGA!

Albumy od Tygrysa, piłka od Startu

Elbląg, Na licytację WOŚP trafiły albumy Tigera, piłki podpisane przez zawodników różnych elbląskich klubów oraz zestawy kibica
Na licytację WOŚP trafiły albumy Tigera, piłki podpisane przez zawodników różnych elbląskich klubów oraz zestawy kibica (fot. nadesłane)

Pokazy łyżwiarstwa figurowego, sportowe rozgrywki, będzie można również poślizgać się za „wrzut do puszki”. Atrakcją wielkoorkiestrowego grania na lodowisku będą też licytacje. Pod młotek pójdą m.in. albumy Dariusza Michalczewskiego z autografem Tygrysa oraz piłka z podpisami piłkarek Startu.

Lodowisko MOSiR przy ul. Karowej przyłącza się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przed południem, gdy wyruszą w miasto pierwsi wolontariusze, będzie można tu oglądać pokazy jazdy figurowej w wykonaniu elbląskich dzieciaków oraz gości z Kaliningradu oraz obejrzeć mecze hokeja.
       W przerwach między pokazami prowadzone będą orkiestrowe licytacje. Pod młotek pójdą: piłka z autografami piłkarek ręcznych Startu oraz podobny prezent od Olimpii, kompletne wyposażenie zawodnika oraz szalik kibica od Concordii, albumy Michalczewskiego z autografem Tygrysa. Dodatkowo Marianna Biskup przekazała na licytację złoty medal z Mistrzostw Świata Amatorów w Lekkiej Atletyce z 2009r.
       Kolejne kluby zapowiedziały udział w orkiestrowym graniu, czyli niespodzianek może być więcej.
       Początek „Orkiestry na sportowo” o godzinie 10. MOSiR zaprasza całe rodziny na ul. Karową. Popołudniowe sesje ślizgawki będą za „wrzut do puszki”.
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama