UWAGA!

Aqua fitness wraca na Dolinkę

 Elbląg, Aqua fitness wraca na Dolinkę
fot. MOSiR

Jest to bardzo dobra wiadomość dla tych wszystkich, którzy spragnieni są aktywności w wodzie. Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa do Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka powracają zajęcia aqua fitness, które odbywają się w ramach akcji „Aktywuj się z MOSiR-em”.

Aerobik w wodzie od kilku lat cieszy się dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród przedstawicielek płci pięknej. To bardzo atrakcyjna forma zajęć, w których można skutecznie podnieść swoją kondycję, spalić zbędne kalorie, a jednocześnie w pełni się zrelaksować. Zajęcia w CRW Dolinka obejmują 30 minut ćwiczeń w wodzie oraz 30 minut relaksu w basenach rekreacyjnych, jacuzzi i saunach.

- Dzięki złagodzeniu obostrzeń związanych z pandemią, MOSiR postanowił przywrócić w swojej ofercie zajęcia aqua fitness - mówi Adam Krause, kierownik CRW Dolinka. – Od kilku tygodni obserwowaliśmy zwiększone zainteresowanie tą formą aktywności, a elblążanie co jakiś czas zwracali się do nas z zapytaniem, kiedy zajęcia ponownie znajdą się w naszym programie. Dlatego, gdy tylko stworzyły się odpowiednie warunki, przywracamy tę formę aktywności.

Zajęcia aqua fitness odbywać się będą od 4 sierpnia w każdy wtorek i czwartek o godz. 20.00. Bilet na pojedyncze wejścia kosztuje 25 zł. Można również zakupić miesięczny karnet w cenie 85 zł, który uprawnia do 4 wejść na zajęcia lub karnet za 140 zł pozwalający uczestniczyć w 8 zajęciach. Więcej informacji o zajęciach aqua fitness można uzyskać w recepcji CRW Dolinka, tel. 55 625-60-60 lub 55 625-60-61.

MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama