UWAGA!

As bierze raz

 Elbląg, As bierze raz
fot. Anna Dembinska (arch. portEl.pl)

Para Marek Lichocki (Elbląg) i Krzysztof Nagielski (Kwietniewo) zwyciężyła w II Turnieju Brydża Sportowego. Po liberalizacji obostrzeń elbląscy brydżyści wrócili do regularnych spotkań przy zielonym stoliku.

Liberalizacja obostrzeń sanitarnych spowodowała, że elbląscy brydżyści powrócili do spotkań przy zielonym stoliku. W poniedziałek (27 lipca) miłośnicy brydża spotkali się w jednym z elbląskim hoteli na drugim po pandemii turnieju brydża. Przy stolikach usiadło 18 par. Po pasjonujących i emocjonujących rozgrywkach wygrała para Marek Lichocki (Elbląg) i Krzysztof Nagielski (Kwietniewo) z wynikiem 51 punktów. Zwycięzcy nie pozostawili żadnych wątpliwości, komu należy się triumf w turnieju.  Na drugim miejscu uplasowała się para Zbigniew Samborski i Marek Serdyński (28,33 pkt). Najniższe miejsce na podium przypadło Ranacie Biedzie i Leokadii Danielewicz (21,67 pkt.).

Jednym z uczestników turnieju był weteran brydża Tadeusz Mielko. - W czasie pandemii lokalne turnieje zostały zawieszone. Cieszę się, że lokalne zawody  zostały wznowione, brałem udział w dwóch  turniejach Przyjaciół Brydża, była okazja do spotkań. Jeśli tylko zdrowie i czas pozwolą, to wezmę udział w kolejnych turniejach - mówił brydżysta. 

Henryk Łęcki, EZBS

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama