UWAGA!

Bądź numerem jeden! Wylicytuj pakiet na Bieg Piekarczyka

 Elbląg, Bądź numerem jeden! Wylicytuj pakiet na Bieg Piekarczyka
fot. MOSiR

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zawita do Elbląga. Swój udział w tej szlachetnej akcji będzie miał również MOSiR. W sobotę będzie można wziąć udział w Festynie Pływackim, a w niedzielę podczas licytacji będzie można zdobyć pakiet na XII Bieg Piekarczyka z pierwszym numerem startowym.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już 28 raz. Tym razem finał odbędzie się pod hasłem: wiatr w żagle – dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Środki będą zbierane na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci, które potrzebują różnego rodzaju operacji.

- MOSiR z przyjemnością dołącza do długiej listy tych, którzy przekazują na licytacje atrakcyjne nagrody. Postanowiliśmy wystawić szczególną rzecz, która zainteresuje sportową społeczność naszego miasta. Jest to pakiet startowy na XII Elbląski Bieg Piekarczyka. Szczególny, ponieważ z numerem 1 – mówi Natalia Szrama, specjalista ds. marketingu w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Elblągu.

Ten wyjątkowy pakiet jest nie lada gratką dla każdego fana biegów. Wystartować z „jedynką” to przyjemność i powód do dumy – dzięki temu wszyscy wiedzą, że uczestnik ma nie tylko sprawne mięśnie, ale i otwarte serce. Oprócz tego każdy kto wystartuje jako pierwszy na liście, będzie miał dodatkową motywację, aby pokonywać swoje bariery.

XII Bieg Piekarczyka odbędzie się 31 maja i będzie jedną z największych imprez sportowych w tym roku w Elblągu. Zapisy jeszcze się nie rozpoczęły, ale warto wziąć udział w licytacji, aby zdobyć ten wyjątkowy, pierwszy pakiet z okolicznościową koszulką. Cena wywoławcza to 60 zł. Drugą licytowaną rzeczą będzie koszulka MOSiR z autografem Mariusza Czerkawskiego, który niedawno gościł na elbląskim lodowisku podczas turnieju Mini Hokeja. Licytacje odbędą się w niedzielę, 12 stycznia, na scenie przy katedrze Św. Mikołaja około godz. 18.45.

Dzień wcześniej, w sobotę (11 stycznia), w Krytej Pływalni odbędzie się Festyn Pływacki. W zawodach może wziąć udział każdy, kto utrzymuje się na wodzie i da radę przepłynąć minimum 25m (jedną długość basenu). Można płynąć stylem dowolnym, używać przyborów pomocniczych, deski, makarony. Każdy uczestnik zawodów otrzyma pamiątkowy dyplom oraz upominek. Na zawody zapisujemy się przez stronę: Festyn Pływacki. Zgłoszenia przyjmowane są do 10.01.2020. Podczas imprezy będzie można skorzystać z kawiarenki oraz spróbować swoich sił w nurkowaniu. Zapraszamy całe rodziny. Udział w zawodach jest bezpłatny. Organizatorami są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu, Szkoła Pływania Maluchy Pływają, Uczniowski Klub Sportowy Pirat, Ochotnicza Straż Pożarna Ratownictwo Wodne Elbląg.

 

Konkurencje:
       25m – z przyborem (deska, makaron)
       25m – stylem dowolnym: dzieci
       50m – stylem dowolnym: dzieci, młodzież i dorośli
       sztafety na dystansie 4x25m lub 4x50m – styl dowolny (w sztafecie można wystartować z rodziną lub ze znajomymi)

Program imprezy (sobota, 11 stycznia):
       16:00 – oficjalne rozpoczęcie imprezy,
       16:05 – start pierwszej serii,
       17:30 – zakończenie imprezy


Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Czy ktoś wie za ile pakiet został wylicytowany i czy to było około 18:45 tak jak jest napisane w artykule ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Lubię Pomagać :)(2020-01-13)
Reklama