UWAGA!

Będzie druga prezentacja Olimpii

 
Elbląg, Będzie druga prezentacja Olimpii

W odpowiedzi na artykuł „Teraz ja - Prezentacja dla nielicznych – Olimpia”, który ukazał się 25 lutego na łamach Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl uprzejmie informuję, iż organizacją tegorocznej prezentacji zajmuje się Dział Promocji Olimpii Elbląg. Mając na uwadze różny przedział wiekowy kibiców postanowiliśmy przeprowadzić dwie prezentacje.

Pierwsza z nich dedykowana jest dla kibiców dorosłych i odbędzie się w godzinach wieczornych, 28 lutego w Oxiden Club w formie eventu. Prezentacja rozpocznie się o godz. 21.00, a potrwa ok. półtorej godziny. Również żałujemy, że jest to tak późna pora. W pierwszej wersji miała to być godz. 18.00. Niestety w naszej zapowiedzi imprezy zabrakło też informacji o drugiej części prezentacji dla rodzin. Wywołało to niepotrzebne zamieszanie.
       Specjalnie dla najmłodszych planowaliśmy osobne spotkanie z zawodnikami pierwszego zespołu w innym terminie, tj. 5 lub 6 marca. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom zdecydowaliśmy się zaprosić wszystkie dzieci wraz z rodzicami już w sobotę 1 marca. Prezentacja odbędzie się przed sparingiem z KS Kaszubią Kościerzyną o godz. 11.00 na boisku przy ul. Skrzydlatej 1a. Każdy z uczestników będzie miał możliwość poznania piłkarzy, zrobienia pamiątkowego zdjęcia i wygrania gadżetów w konkursie.
      
       Jesteśmy klubem, który skupia największą liczbę trenującej młodzieży w Elblągu. Przykładamy ogromny nacisk na szkolenie od najmłodszych grup wiekowych oraz wychowanie. Dlatego też podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu osobnej prezentacji dla młodych piłkarzy, a także dla najmłodszych sympatyków i ich rodzin. Zamysł jest taki, żeby spotkania tego typu odbywały się cyklicznie przed każdą rundą.
       Dział Promocji przygotowuje również karty zawodników dla wszystkich dzieci zrzeszonych w klubie. Nasi piłkarze dzięki tej karcie będą mieli możliwość bezpłatnego wejścia na sektor rodzinny wraz z dorosłym opiekunem.
       Prowadzone są prace nad nową szatą graficzną oficjalnej strony internetowej, na której nie zabraknie osobnej kategorii pn. „Akademia”, gdzie znajdą Państwo odnośniki do podstron danych roczników.
       Promujemy naszą młodzież m. in. na oficjalnym fanpage`u klubu na Facebooku poprzez zamieszczanie m. in. relacji i zdjęć z turniejów, w których uczestniczyli młodzi piłkarze Olimpii Elbląg.
       Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków na spotkania z zawodnikami i sztabem szkoleniowym Olimpii.
      
Łukasz Kuliński, Dział Promocji ZKS Olimpia Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama