Brązowy medal dla Mateusza Zamojcina (karate)

Elbląg, Brązowy medal dla Mateusza Zamojcina  (karate)

W sobotę, 10 marca w Lęborku odbyły się XXXVIII Mistrzostwa Polski Seniorów Karate WKF (Formuła Olimpijska). W zawodach brało udział 141 zawodniczek i zawodników z 38 klubów z Polski.

Nasze województwo a jednocześnie nasze miasto reprezentowali zawodnicy naszego stowarzyszenia Mateusz Zamojcin i Michał Zamojcin. I tu bardzo miła niespodzianka - brązowy medal wywalczył Mateusz Zamojcin w kumite ind. –60kg. Poziom imprezy był bardzo wysoki. Zaznaczyć trzeba, że bracia Zamojcin godnie reprezentowali nasze miasto. Gratulacje!

Jan Zamojcin, Międzynarodowe Stowarzyszenie Miłośników Sztuk Walki

• Wielkie Gratulacje!!! Dla Trenera również Gratulacje!!!
  • Niezły numer, jedyną stoczoną walkę przegrał z zawodnikiem, który zajął pierwsze miejsce i wciągnął go za sobą na podium. Wiem że tak się czasami zdarza bo w niektórych kategoriach jest mało zawodników, tu było 6.Ale żeby się tak chwalić, przecież na stronie zawodów można nawet tą walkę zobaczyć :)
  • Mateusz wygrał walkę o medal z zawodnikiem Bodoikanu 4:3 w repasażach.
  • Zwracam honor, jedną walkę wygrał, repasaże są na dole i nie zauważyłem. Choć w realnej walce ten z Bodaikan zjadłby go, 6 razy wytarł nim tatami.
  • Oni 60 kg ważą już 4 lata. Wujek waży. Mistrzowie w sporcie i mistrzowie w nauce heheheheh! Na wf ledwo dają radę.
    1
    5
    Józefkara(2018-03-12)
  • Mateusz BRAWO! Przybywa Ci fanów w Sportowym Elblągu!!! Żeby nawet oglądać relacje on-line? Wszyscy trzymają kciuki i oby więcej zawodników z okolic miało sukcesy!!! Gratulacje dla WAS!
  • Wielkie Gratulacje!!! Życzę więcej sukcesów!!!
  • Fajnie, że chociaż jeden medal pojechał z całego województwa Warmińsko-Mazurskiego do Elbląga. Gratulacje!