UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Brydż w patriotycznym duchu

 
Elbląg, Brydż w patriotycznym duchu
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl.pl

W Elblągu odbyło się drugie patriotyczne spotkanie i turniej brydża sportowego open w ramach obchodów Roku Pionierów Elbląga. Gośćmi spotkania były brydżystki i brydżyści z Braniewa, Elbląga, Pomorza i Warmii.

W pięciogodzinnym maratonie brydżowym była ostra rywalizacja od startu do mety. A oto ranking top dziesiątki: 1. Bogusław Gierulski (Elbląg) - Ziemowit Nowak (Nowy Dwór Gdański) - 65,56 %. Nagielski (Kwietniewo) - Jerzy Sukow (Elbląg) - 57,04 %  3. Marian Grabowski (Braniewo) - Jan Kondrakiewicz (Elbląg) - 54,81 %. 4. Zbigniew Samborski (Elbląg) - Marek Serdyński (Nowakowo) - 52,59 %  5. Zbigniew Bando - Zbigniew Listewnik (Elbląg) - 50,00 % 6. Henryk Łęcki (Jagodnik) - Jacek Ridinger (Elbląg) - 48.89 % 7. - 8. ex aequo Jerzy Kwoczek (Gronowo Górne) - Bernard Rynkowski (Elbląg) oraz Izabela Listewnik (Elbląg) - Andrzej Krzemiński (Elbląg) - 48,52 %. 9. Tadeusz Mielko i Bogdan Jabłoński (Elbląg) - 45,56 % 10. Renata Bieda - Regina Wołek (Elbląg) - 44,81 %. W finale startowało ponad 20 brydżystek i brydżystów. Gratulacje dla zwycięzców na podium. Arcymistrz Bogusław Gierulski, prezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego podczas ceremonii zakończenia spotkania i turnieju podziękował wszystkim uczestnikom za przyjęcie zaproszenia i liczny udział w patriotycznej imprezie upamiętniającej Rok Pionierów Elbląga oraz to historyczne wydarzenie naszego miasta Elbląga. Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego zaprasza wszystkich chętnych na turniej brydża sportowego open pod hasłem Lato Brydż Zabawa, który odbędzie się w poniedziałek, 8 lipca w hotelu Arbiter w Elblągu, pl. Słowiański 2. Start o godz. 17.
      
Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama