UWAGA!

Brydżyści z dwóch województw rywalizowali ze sobą

 Elbląg, Brydżyści z dwóch województw rywalizowali ze sobą
fot. Michał Skroboszewski, arch. PortEl.pl

W Głównym Klubie Brydżowym w Elblągu odbył się pierwszy prestiżowy turniej brydża sportowego na zapis maksymalny z udziałem brydżystek i brydżystów woj. pomorskiego i warmińsko - mazurskiego. Rywalizacja od startu do mety była bardzo pasjonująca i emocjonująca, a sytuacje na pozycji lidera zmieniały się jak w kalejdoskopie.

W ostatniej rundzie poniedziałkowego (13 stycznia) turnieju z determinacją zagrał duet Ireneusz Iwanow (Elbląg) - Zbigniew Krzepkowski (Braniewo) z wynikiem 65,85 proc. i zajął pierwsze miejsce na podium. W zawodach uczestniczyło 19 duetów, serdeczne gratulacje dla zwycięzców. Wyniki turnieju zostały drogą elektroniczną przesłane do Polskiego Związku Brydża Sportowego, który dokona analizy i oceny wyników oraz opracuje ranking w skali ogólnopolskie. Mamy nadzieję, że nie zabraknie akcentów z elbląskiego turnieju, którego organizatorem było Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego i dyrektor hotelu przy placu Słowiańskim. 

Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • rozumiem że ustawa hazardowa działa uufff jak dobrze, bez ustawy nie wyobrażam sobie życia !! już jestem spokojny że karty są w dobrych rękach ! każdy z uczestników powinien mieć plakietkę najlepiej blisko serduszka : ustawa rządowa bliska memu sercu, jak dobrze musi być w kraju gdzie karta idzie :):)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    jest fajnie(2020-01-15)
Reklama