UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Brydżyści zagrali dla WOŚP

 
Elbląg, Brydżyści zagrali dla WOŚP
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl.pl

W Centrum Ratownictwa w Nowym Stawie został rozegrany turniej brydża sportowego parami w ramach  XXVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w rekordowej i mistrzowskiej obsadzie  brydżystek i brydżystów z Braniewa, Elbląga, Fromborka, Kwietniewa, Nowakowa, Nowego Dworu Gdańskiego, Nowego Stawu, Suchacza, Malborka i Sztumu.

Na starcie stanęło 32 brydżystek i brydżystów. Pasjonująca rywalizacja fair play trwała od startu do mety. Najlepsi okazali się Michał Gutowski (Sztum) i Krzysztof Nagielski (Kwietniewo) z wynikiem 60,16 %. Tuż za nimi uplasowali się z niewielką stratą Kazimierz Konefał (Nowy Staw) i Marek Lichocki (Elbląg) - 58,52 %. Zaś w kategorii walentynek i par mikstowych zwyciężyły Iwona Smilgin i Regina Wołek (Elbląg) wyprzedzając Annę Dworakowską (Suchacz) i Marka Czaplińskiego (Elbląg). W finale startowało 16 duetów. Serdeczne gratulacje dla  zwycięzców na podium. W finale startowało 16 duetów. Sędziował wzorcowo arcymistrz Bogusław Gierulski z Elbląga. Wyniki imprezy brydżowej i pełna opłata za turniej w całości została drogą internetowa przesłana dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zarząd Polskiego Związku Brydża Sportowego przyzna najlepszym brydżystom w skali ogólnopolskiej premie. Zarząd Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego serdecznie dziękuje Komitetowi Organizacyjnemu pod wodzą prezesa Klubu Brydżowego w Nowym Stawie Witoldowi Nowickiemu za profesjonalne i perfekcyjne przygotowanie i przeprowadzenie zawodów. ESBS zaprasza wszystkich chętnych i miłośników królewskiej gry na łączony Otwarty  Interregionalny  Turniej o Mistrzostwo Elbląga Par i Memoriał ku Pamięci Romana Błońskiego i Jerzego Litwinki, legend i ikon elbląskiej sceny brydżowej, założycieli  elitarnego Stowarzyszenia Brydża Sportowego, które jest bastionem brydża w regionie Warmii i Mazur, na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Impreza odbędzie się w sobotę, 11  stycznia 2020 roku w Hotelu Arbiter w Elblągu o godz. 10, pl. Słowiański 2. Zapraszamy. 

Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama