UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Drogi HowardŁEP, nie mam zwyczaju odpisywać na komentarze, tym bardziej komuś anonimowemu, ale dla Ciebie zrobię wyjątek. Nie mam absolutnie żadnego problemu z napisaniem, że ktoś gra słabo, ale jeśli faktycznie tak w mojej ocenie jest. Informacje o meczu zbieramy, jak w każdej gazecie - dzwoniąc do ludzi, którzy oglądają spotkanie (trenerzy, działacze, kibice, dziennikarze – mamy zaprzyjaźnione redakcje). Nie widzę powodu, żeby pisać, że drużyna nie stworzyła sytuacji, kiedy od kilku osób słyszę, że mecz był do jednej bramki, tylko nic nie wpadło i nie ma dla mnie znaczenia to czy się komuś przypodobam czy nie. Podejdź do mnie na stadionie, wytłumaczę Ci chętnie w jaki sposób powstają artykuły i jak tworzymy gazetę.
  • Niestety autor artykułu ma rację. Brakuje rasowego napastnika- w każdym meczu OE ma wiele sytuacji ale skuteczności brak. Sądzę też, że kilku z grających chłopaków ma problemy z wyszkoleniem technicznym i zbyt często zagrywają do tyłu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    nawałka(2014-10-12)
  • Mecz do jednej bramki śmieszne drużyna gości nie mogła wyjść z własnej połowy stwarzając jedną sytuacje bramkową. Ostatnie 10 minut drugiej połowy wyglądało inaczej wydaje mi sie że druzyna z łomży siadła kondycyjnie
  • Owszem mecz był do jednej bramki ale w stronę bramki gości. Niestety ale redaktor nie potrafi zrozumieć swoich informatorów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Gość2222(2014-10-13)
Reklama