UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dobre wyniki młodych olimpijczyków

 
Elbląg, Dobre wyniki młodych olimpijczyków

W niedzielę, 24 czerwca odbył się VIII ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Gdańskiego Exclusive Sport CUP. W turnieju uczestniczyły drużyny z czterech województw.

Olimpia Elbląg wystawiła dwa zespoły w w/w turnieju rocznika 2010: Olimpia Elbląg Biali oraz Olimpia Elbląg Żółci. W turnieju wzięło udział siedem drużyn, graliśmy systemem rozgrywek "każdy z każdym".Cały turniej wygrała drużyna Marko Gol z Gdańska, ale nasze zespoły zajęły wysokie miejsca, odpowiednio Żółci - 2; Biali - 4.
       Wszyscy chłopcy otrzymali medale, puchar oraz voucher finansowy na zakup sprzętu sportowego. Najlepszym zawodnikiem w drużynie Olimpia Elbląg Biali został: Bartosz Roszkowski, natomiast w drużynie Olimpie Elbląg Żółci - Szymon Dziewiałtowicz, Szymon został również uhonorowany statuetką najlepszego zawodnika całego turnieju!
      
       Oto wyniki Olimpii
       Wisełka - Olimpia Biali 0:1
       Olimpia Żółci - GKS Kolbudy 2:1
       GKS Kowale - Olimpia Biali 2:2
       Olimpia Żółci - Marko Gol 2:3
       GKS Kolbudy - Olimpia Biali 2:1
       Olimpia Żółci - Olimpia Biali 1:0
       Olimpia Żółci - Wisełka 3:2
       Olimpia Biali - Osiczanka 3:1
       Olimpia Żółci - Osiczanka 1:3
       Olimpia Żółci - GKS Kowale 1:1
       Olimpia Biali - Marko Gol 1:4
      
Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

      
qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama