UWAGA!

Dorównać ptakom

Chcielibyśmy Wam przedstawić jeden z najbardziej wciągających sportów. Jeśli od zawsze zastanawialiście się, jak to jest, widzieć świat z góry, jeśli zawsze pragnęliście latać z ptakami, jeśli lubicie dawkę adrenaliny i odrobinę szaleństwa, spróbujcie latania na paralotni.

Latanie na paralotniach jest sportem dla każdego, nie są wymagane badania lekarskie, a wbrew pozorom nie jest to sport niebezpieczny. Niebezpieczna może być tylko ludzka głupota, brak logicznego myślenia i odpowiedzialności.
     Dlatego pierwszym krokiem do zrealizowania swoich marzeń o lataniu i dorównaniu ptakom jest kurs. Zapewniamy, że i ty możesz latać, a dla nas największą satysfakcją będzie to, jeśli powiększysz grono osób uprawiających ten piękny sport, a my dołożymy wszelkich starań, abyś dokonał tego w sposób bezpieczny.
     Jeśli zechcesz się dowiedzieć więcej lub spotkać się z nami, zapraszamy na naszą stronę www.paralotnie24.pl , możesz do nas też napisać: info@paralotnie24.pl . Na stronie informujemy, kiedy i gdzie latamy, startujemy przeważnie z lotniska Aeroklubu, serdecznie Was tam zapraszamy.
     Jednakże wielu z nas zamiast bujać w obłokach, woli stąpać twardo po ziemi, dla tych wszystkich mamy ciekawe relacje oraz piękne zdjęcia z kilkuset, a nawet z ponad 1500 metrów wysokości.
     Tym artykułem zaczynamy cykl fotoreportaży realizowanych dla Was przez pilotów Elbląskiej Grupy Paralotniowej. Przybliżymy Wam miejsca znane i nieznane z okolic Elbląga, ale na pewno widziane zupełnie inaczej niż dotychczas - z lotu ptaka. Zawitamy nad Zalew i nad morskie plaże, będziemy nad Pasłękiem i Fromborkiem, polecimy dla Was do Malborka i nad Wisłę.
     Jeśli chcielibyście zobaczyć jakieś miejsce z wysokości kilkuset metrów, napiszcie, chętnie tam polatamy.
     

 

Elbląska Grupa Paralotniowa
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama