UWAGA!

Drużyna portEl.pl spisała się na medal!

 Elbląg, Drużyna portEl.pl spisała się na medal!
(fot. Michał Skroboszewski)

Już po raz czwarty portEl.pl miał swoją drużynę w Biegu Piekarczyka. Drużynę wyjątkową, bo złożoną z Czytelników, którzy jak zwykle spisali się na medal. Zobacz zdjęcia.

Marzena, Ania, Ewelina, Krzysztof i dwóch Arków – to skład drużyny portEl.pl, której kapitanem był naczelny portEl.pl Rafał Gruchalski. Zadanie nie było wcale takie łatwe – w upale sięgającym 30 stopni Celsjusza dotrzeć na metę 10-kilometrowego biegu w 60 minut.
       Jak się jednak okazało, nasi Czytelnicy mają naprawdę moc w nogach, bo większość z nich pognała do przodu, próbując mimo upału śrubować swoje własne rekordy. W efekcie kilkoro z nich z powodzeniem osiągnęło wynik poniżej 55 minut, a startującemu jako pacemaker naczelnemu pozostało zagrzewać do boju także pozostałych zawodników, walczących z godzinnym limitem czasu.
       Najważniejsze jednak, że wszyscy uczestnicy drużyny dotarli na metę w świetnej kondycji i już z medalami na szyjach mogli się delektować pysznymi arbuzami.
       W klasyfikacji drużynowej portEl.pl zajął 11 miejsce wśród 14 drużyn. Wygrał Dzierzgoń Team przed Komplet Team i FLSmidth Maag Gear. 
       Dziękujemy za udział i zapraszamy za rok!
      
red.

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama