Dwie niespodzianki (piłka nożna)

W siódmej kolejce Ligi Miejskiej doszło do dwóch niespodzianek. Niepokonane jak dotąd Auto El uległo 1:2 Stokrotkom/Jolivet, natomiast lider rozgrywek zespół EC zaledwie zremisował z ostatnim w tabeli Pocztowcem 2:2.

Pechowa okazała się dla piłkarzy Auto El siódma kolejka Ligi Miejskiej. Zespół, który na wiosnę nie przegrał meczu i nie stracił ani jednej bramki, tym razem musiał uznać wyższość Stokrotek/Jolivet. W pierwszej połowie, mimo że gra była wyrównana, bramkę zdobyły Stokrotki. Po zmianie stron zespół ten podwyższył prowadzenie na 2:0. Auto El odpowiedziało tylko jedną bramka i nie zdołało wyrównać.
     W drugim meczu tego dnia także doszło do sporej niespodzianki. Otóż lider rozgrywek zespół EC zaledwie zremisował z ostatnim w tabeli Pocztowcem 2:2. Po pierwszej połowie niespodziewanie prowadził Pocztowiec 1:0. W drugiej odsłonie EC zagrało już zdecydowanie lepiej zdobywając dwie bramki. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się wygraną EC 2:1 w końcówce akcja Pocztowca przyniosła im bramkę i cenny remis.
     Ciekawy przebieg miał natomiast mecz pomiędzy wiceliderem Concordią a PKP. W pierwszej połowie gra była bardzo wyrównana, a oba zespoły zdołały strzelić po jednej bramce. W drugiej odsłonie Concordia wyszła na prowadzenie, ale chwilę później PKP doprowadziło do drugiego remisu w tym meczu. W końcówce szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechyliła Concordia, która pewnie wykorzystała rzut karny wygrywając cały mecz 3:2.
     Na zakończenie kolejki Alstom zremisował z Mazurskimi Meblami 0:0. Mecz jak na sąsiadów w tabeli był bardzo wyrównany, ale żadna z ekip mimo dogodnych sytuacji nie potrafiła zdobyć bramki.

W następnej kolejce zagrają: poniedziałek 2 czerwca MM - PKP - godz. 17.00, Stokrotki/Jolivet - Kromet - godz. 18.00; wtorek 3 czerwca Alstom - Concordia, EC Elbląg - Auto El.

Wyniki 15. kolejki: Auto El - Stokrotki/Jolivet 1:2, Pocztowiec - EC Elbląg 2:2, Concordia - PKP 3:2, Alstom - MM 0:0.

• EC niespodziewało się tak trudnego meczu , a z drugiej strony im zawsze ciężko się grało z POCZTOWCEM. aLE MISTRZA I TAK ZDOBĘDĄ PO RAZ KOLEJNY. EC ma zawsze pewny i stabilny skład i coraz to nowe 1-2 twarze wartościowe. Basista dobrze dba o drużynę to i ma wyniki. A pocztowiec to nawet strojów kompletnych nie ma.Każdy gra w czym ma. Jak choinka wyglądają , jeden to nawet w koszulce Anglii z 7 zasuwa tam na lewym skrzydełku. Niby Begcham czy co?. Ale się stara. Mam nadzieję,że pocztowcy się zmobilizują i utrudnią życie pozostałym np. AutoEl Do boju pocztowiec!!!