UWAGA!

Dziesiątka na mistrzostwa (boks)

W Dąbrowie Górniczej rozpoczął się maraton bokserski - Mistrzostwa Polski Seniorów. W turnieju uczestniczy krajowa czołówka pięściarzy, a także młodzi pretendenci do miejsc na podium z Warmii i Mazur.

Barwy Warmii i Mazur w Dąbrowie Górniczej reprezentują bokserzy z czterech klubów. Najwięcej, bo pięciu pięściarzy, wystawił Klub Sportów Walki Tygrys z Elbląga. O trofea walczyć będą: w wadze 54 kg Sebastian Wołkowski, 57 kg - Łukasz Łojek, 64 kg - Krzysztof Ciereszko, 75 kg - Mariusz Kośmider i 81 kg - Damian Kośmider.
     Uczniowski Klub Sportowy Kontra z Elbląga reprezentuje trójka bombardierów: w wadze 54 kg - Haik Gregorian, 64 kg - Leszek Burkhardt, 75 kg - Michał Łoniewski.
     Po jednym zawodniku na mistrzostwa wystawiły: Zatoka Braniewo - Damiana Jurewicza w wadze 64 kg oraz Mazur Ełk - Michała Syrowatkę w kategorii 60 kg.
     Brązowych medalistów mistrzostw poznamy w sobotę. Decydujące o tytułach mistrzowskich walki odbędą się w niedzielę, oby z udziałem pięściarzy z Warmii i Mazur.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Jest już pierwszy conajmniej brązowy medal- 54kg Haik Grigorian!-UKS Kontra. Gratulujemy!!!
  • Pozdrawiam kibiców boksu elbląskich Klubów, Haik rzeczywiście ma brąz na dzień dobry-dzieki staraniom rodziny i Zarządu Klubu mógł po raz pierwszy wystartować w MP, ale mam prośbę do Pana Redaktora Minkiewicza-są odwieczne pomyłki w nazwiskach 2 zawodników z "Kontry"-Haik GRIGORJAN i Leszek BURCHARDT-bardzo proszę o uwzględnienie prawidłowej pisowni.
Reklama