UWAGA!

Elbląski Mundial – dzień 2

 
Elbląg, Elbląski Mundial – dzień 2
fot. arch. portel

Wczoraj (26 czerwca) dokończono rozgrywki grupowe, z których wyłonione zostały pary ćwierćfinałowe. Sprawdź wyniki.

Grupa A
       Niemcy – Francja 1:2
       Aleksander Łazarski, Stanisław Dolański – Lukas Kionke
       Ukraina – Hiszpania 0:1
       Filip Wdowiak
       Niemcy – Brazylia 5:2
       Jan Eden (cztery), Max Janssen – Mateusz Głowiński (dwie)
       Hiszpania – Francja 0:3
       Konrad Jaskulski, Adrian Pawelczyk, Karol Wójcik
       Ukraina – Brazylia 4:0
       Vitalii Myts, Maksym Kramarchuk, Volodymyr Kykish, Oleksandr Bozhko,
       Tabela
       1. Francja 12 pkt 16:1
       2. Hiszpania 7 pkt 7:5
       3. Ukraina 6 pkt 7:5
       4. Niemcy 4 pkt 9:8
       5. Brazylia 0 pkt 3:23
      
       Grupa B
       Rosja – Anglia 12:0
       Aleksandr Sokolov (trzy), Vladimir Kisel (trzy), Vladimir Titiov (trzy), Artem Dementev (dwie), Ivan Kozhukhov
       Mołdawia – Meksyk 3:0
       Andriej Dżurinski, Kristian Moraru, Dragosz Kistoł
       Anglia – Polska 0:9
       Jakub Błaszczyk (dwie), Wojciech Stróżewski (dwie), Filip Kasprzykowski, Szymon Grączewski, Szymon Szopiński, Tomasz Łoś, Filip Sokół
       Rosja – Mołdawia 2:0
       Aleksandr Sokolov (dwie)
       Polska – Meksyk 7:0
       Szymon Grączewski (cztery), Filip Sokół, Jakub Błaszczyk, Szymon Szopiński
       Tabela:
       1. Rosja 10 pkt 22:2
       2. Polska 10 pkt 21:4
       3. Mołdawia 6 pkt 10:4
       4. Anglia 3 pkt 2:26
       5. Meksyk 0 pkt 0:18
      
       Klasyfikacja strzelców:
       6 bramek: Vladimir Titov (Rosja)
       5 bramek: Aleksandr Sokolov (Rosja), Szymon Grączewski (Polska)
       4 bramki: Aleksander Łazarski (Francja), Filip Wdowiak (Hiszpania), Jan Eden (Niemcy), Wojciech Stróżewski (Polska), Jakub Błaszczyk (Polska)
       3 bramki: Siergei Vershin (Rosja), Kirił Stojanow (Mołdawia), Vladimir Kisel (Rosja), Mateusz Głowiński (Brazylia), Filip Sokół (Polska)
       2 bramki: Mateusz Gaweł (Francja), Szymon Drymuch (Anglia), Krzysztof Murawski (Hiszpania), Kamil Witkowski (Francja), Lukas Kionke (Niemcy), Stanisław Dolański (Francja), Artem Dementev (Rosja), Andriej Dżurinski (Mołdawia), Kristian Moraru (Mołdawia), Szymon Szopiński (Polska), Maksym Kramarchuk (Ukraina)
      
       Pary ćwierćfinałowe:
       Boisko naturalne:
       9:00 Francja (1A) – Anglia (4B)
       10:15 Rosja (1B) – (4A)
      
       Boisko sztuczne:
       9:00 Hiszpania (2A) – Mołdawia (3B)
       10:15 Polska (2B) – Ukraina (3A)
      
       11:30 Brazylia (5A) – Meksyk (5B) – mecz o IX miejsce
       Boisko sztuczne:
       17:00 Półfinał zwycięzcy Francja /Anglia – Polska/Ukraina
       18:15 przegrani Francja /Anglia – Polska/Ukraina
       Boisko naturalne:
       17:00 Półfinał zwycięzcy Hiszpania/Mołdawia – Rosja/Niemcy
       18:15 przegrani Hiszpania/Mołdawia – Rosja/Niemcy
      
qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama