Wczoraj (26 czerwca) dokończono rozgrywki grupowe, z których wyłonione zostały pary ćwierćfinałowe. Sprawdź wyniki.
Grupa A
Niemcy – Francja 1:2
Aleksander Łazarski, Stanisław Dolański – Lukas Kionke
Ukraina – Hiszpania 0:1
Filip Wdowiak
Niemcy – Brazylia 5:2
Jan Eden (cztery), Max Janssen – Mateusz Głowiński (dwie)
Hiszpania – Francja 0:3
Konrad Jaskulski, Adrian Pawelczyk, Karol Wójcik
Ukraina – Brazylia 4:0
Vitalii Myts, Maksym Kramarchuk, Volodymyr Kykish, Oleksandr Bozhko,
Tabela
1. Francja 12 pkt 16:1
2. Hiszpania 7 pkt 7:5
3. Ukraina 6 pkt 7:5
4. Niemcy 4 pkt 9:8
5. Brazylia 0 pkt 3:23
Grupa B
Rosja – Anglia 12:0
Aleksandr Sokolov (trzy), Vladimir Kisel (trzy), Vladimir Titiov (trzy), Artem Dementev (dwie), Ivan Kozhukhov
Mołdawia – Meksyk 3:0
Andriej Dżurinski, Kristian Moraru, Dragosz Kistoł
Anglia – Polska 0:9
Jakub Błaszczyk (dwie), Wojciech Stróżewski (dwie), Filip Kasprzykowski, Szymon Grączewski, Szymon Szopiński, Tomasz Łoś, Filip Sokół
Rosja – Mołdawia 2:0
Aleksandr Sokolov (dwie)
Polska – Meksyk 7:0
Szymon Grączewski (cztery), Filip Sokół, Jakub Błaszczyk, Szymon Szopiński
Tabela:
1. Rosja 10 pkt 22:2
2. Polska 10 pkt 21:4
3. Mołdawia 6 pkt 10:4
4. Anglia 3 pkt 2:26
5. Meksyk 0 pkt 0:18
Klasyfikacja strzelców:
6 bramek: Vladimir Titov (Rosja)
5 bramek: Aleksandr Sokolov (Rosja), Szymon Grączewski (Polska)
4 bramki: Aleksander Łazarski (Francja), Filip Wdowiak (Hiszpania), Jan Eden (Niemcy), Wojciech Stróżewski (Polska), Jakub Błaszczyk (Polska)
3 bramki: Siergei Vershin (Rosja), Kirił Stojanow (Mołdawia), Vladimir Kisel (Rosja), Mateusz Głowiński (Brazylia), Filip Sokół (Polska)
2 bramki: Mateusz Gaweł (Francja), Szymon Drymuch (Anglia), Krzysztof Murawski (Hiszpania), Kamil Witkowski (Francja), Lukas Kionke (Niemcy), Stanisław Dolański (Francja), Artem Dementev (Rosja), Andriej Dżurinski (Mołdawia), Kristian Moraru (Mołdawia), Szymon Szopiński (Polska), Maksym Kramarchuk (Ukraina)
Pary ćwierćfinałowe:
Boisko naturalne:
9:00 Francja (1A) – Anglia (4B)
10:15 Rosja (1B) – (4A)
Boisko sztuczne:
9:00 Hiszpania (2A) – Mołdawia (3B)
10:15 Polska (2B) – Ukraina (3A)
11:30 Brazylia (5A) – Meksyk (5B) – mecz o IX miejsce
Boisko sztuczne:
17:00 Półfinał zwycięzcy Francja /Anglia – Polska/Ukraina
18:15 przegrani Francja /Anglia – Polska/Ukraina
Boisko naturalne:
17:00 Półfinał zwycięzcy Hiszpania/Mołdawia – Rosja/Niemcy
18:15 przegrani Hiszpania/Mołdawia – Rosja/Niemcy
Niemcy – Francja 1:2
Aleksander Łazarski, Stanisław Dolański – Lukas Kionke
Ukraina – Hiszpania 0:1
Filip Wdowiak
Niemcy – Brazylia 5:2
Jan Eden (cztery), Max Janssen – Mateusz Głowiński (dwie)
Hiszpania – Francja 0:3
Konrad Jaskulski, Adrian Pawelczyk, Karol Wójcik
Ukraina – Brazylia 4:0
Vitalii Myts, Maksym Kramarchuk, Volodymyr Kykish, Oleksandr Bozhko,
Tabela
1. Francja 12 pkt 16:1
2. Hiszpania 7 pkt 7:5
3. Ukraina 6 pkt 7:5
4. Niemcy 4 pkt 9:8
5. Brazylia 0 pkt 3:23
Grupa B
Rosja – Anglia 12:0
Aleksandr Sokolov (trzy), Vladimir Kisel (trzy), Vladimir Titiov (trzy), Artem Dementev (dwie), Ivan Kozhukhov
Mołdawia – Meksyk 3:0
Andriej Dżurinski, Kristian Moraru, Dragosz Kistoł
Anglia – Polska 0:9
Jakub Błaszczyk (dwie), Wojciech Stróżewski (dwie), Filip Kasprzykowski, Szymon Grączewski, Szymon Szopiński, Tomasz Łoś, Filip Sokół
Rosja – Mołdawia 2:0
Aleksandr Sokolov (dwie)
Polska – Meksyk 7:0
Szymon Grączewski (cztery), Filip Sokół, Jakub Błaszczyk, Szymon Szopiński
Tabela:
1. Rosja 10 pkt 22:2
2. Polska 10 pkt 21:4
3. Mołdawia 6 pkt 10:4
4. Anglia 3 pkt 2:26
5. Meksyk 0 pkt 0:18
Klasyfikacja strzelców:
6 bramek: Vladimir Titov (Rosja)
5 bramek: Aleksandr Sokolov (Rosja), Szymon Grączewski (Polska)
4 bramki: Aleksander Łazarski (Francja), Filip Wdowiak (Hiszpania), Jan Eden (Niemcy), Wojciech Stróżewski (Polska), Jakub Błaszczyk (Polska)
3 bramki: Siergei Vershin (Rosja), Kirił Stojanow (Mołdawia), Vladimir Kisel (Rosja), Mateusz Głowiński (Brazylia), Filip Sokół (Polska)
2 bramki: Mateusz Gaweł (Francja), Szymon Drymuch (Anglia), Krzysztof Murawski (Hiszpania), Kamil Witkowski (Francja), Lukas Kionke (Niemcy), Stanisław Dolański (Francja), Artem Dementev (Rosja), Andriej Dżurinski (Mołdawia), Kristian Moraru (Mołdawia), Szymon Szopiński (Polska), Maksym Kramarchuk (Ukraina)
Pary ćwierćfinałowe:
Boisko naturalne:
9:00 Francja (1A) – Anglia (4B)
10:15 Rosja (1B) – (4A)
Boisko sztuczne:
9:00 Hiszpania (2A) – Mołdawia (3B)
10:15 Polska (2B) – Ukraina (3A)
11:30 Brazylia (5A) – Meksyk (5B) – mecz o IX miejsce
Boisko sztuczne:
17:00 Półfinał zwycięzcy Francja /Anglia – Polska/Ukraina
18:15 przegrani Francja /Anglia – Polska/Ukraina
Boisko naturalne:
17:00 Półfinał zwycięzcy Hiszpania/Mołdawia – Rosja/Niemcy
18:15 przegrani Hiszpania/Mołdawia – Rosja/Niemcy
qba