UWAGA!

Elblążanka górą (jeździectwo)

Elbląg, Martyna Borejko zdobyła pierwsze miejsce w kategorii juniorów podczas mistrzostw polski amatorów w skokach przez przeszkody
Martyna Borejko zdobyła pierwsze miejsce w kategorii juniorów podczas mistrzostw polski amatorów w skokach przez przeszkody

Elblążanka Martyna Borejko z klubu jeździeckiego Bertyn Pasłęk zdobyła pierwsze miejsce w kategorii juniorów podczas rozegranych w Toruniu VIII Jeździeckich Mistrzostw Polski Amatorów w Skokach przez Przeszkody.

Na starcie zawodów stanęło ponad 90 koni. Mistrzostwa trwały dwa dni, podczas imprezy rozegrano cztery konkursy o różnym stopniu trudności. Zawody wygrała Agnieszka Słuchorzewska z klubu jeździeckiego Magnat Łódź. Spośród juniorów najlepszą okazała się elblążanka Martyna Borejko z klubu jeździeckiego Bertyn Pasłęk, występująca na klaczy Graziella.
     - Pałeczka została przekazana młodzieży i, jak widać, są efekty – mówi trenerka Martyny, Katarzyna Nazarewicz, która w przeszłości sama dwukrotnie startowała w toruńskich zawodach i wygrywała je.
     Mistrzostwa rozegrano w Gospodarstwie Agroturystycznym Łucji i Józefa Ciuruś, współorganizatorem imprezy był Toruński Klub Jazdy Konnej.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama