UWAGA!

EMS – Trening pod prądem – już w Elblągu

Trening EMS (elektrostymulacja mięśni) szturmem zdobywa serca Polaków. I nie ma się co dziwić. 30 minut treningu daje takie efekty, jak kilka godzin spędzonych na siłowni. W czym tkwi sekret? I dlaczego osiągnięcie takich wyników podczas treningu tradycyjnego jest praktycznie niemożliwe? Zobacz zdjęcia.

Sesja treningu EMS wygląda trochę jak przygotowania do lotu w kosmos. Od instruktora dostaje się przylegający do ciała, wygodny strój (kombinezon), na który nakładana jest kamizelka wyposażona w kilkanaście elektrod rozmieszczonych na całym ciele. W Elblągu będziemy ćwiczyć na najnowocześniejszym sprzęcie więc sterowanie będzie odbywało się bezprzewodowo. Brak kabla umożliwia wykonywanie ćwiczeń w pełnym zakresie ruchu a nawet w terenie.
      
       Trening EMS – Co to jest?
       Znana forma impulsów elektrycznych została zaadaptowana na potrzeby sportu i fitnessu w urządzeniach do treningu EMS, aby każdy, kto chce pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, zbudować masę mięśniową, złagodzić ból kręgosłupa lub zwyczajnie zadbać o kondycję, mógł przejść od planowania do czynów w szybki i nieskomplikowany sposób. Wystarczy 20 minut podczas jednej sesji, aby mięśnie wykonały pracę równą nawet 90 minutom intensywnych ćwiczeń siłowych.
       Trening odbywa się w specjalnym stroju, na który nakładana jest unikalna kamizelka. Niezbędne wyposażenie to także specjalne pasy na ramiona i uda, do których przypinane są elektrody. I tutaj zaczyna się ten niezwykły proces elektrostymulacji mięśni. Trener ustawia częstotliwość impulsów wysyłanych do poszczególnych elektrod, a tym samym bezpośrednio do Twoich mięśni, aby zintensyfikować ich pracę. Jeżeli zatem wykonujesz w tym czasie przysiady, seria kilkunastu będzie się równać kilkudziesięciu, ponieważ praca mięśni wzmocniona elektroimpulsem znacznie się zwiększa.
      
       Korzyści:

       Oszczędność czasu - pełny trening trwa niespełna pół godziny. To całkowicie wystarczy do pełni efektów, dzięki temu, że specjalne impulsy docierają do wszystkich grup mięśni.
       Zdrowie - EMS to nie tylko gwarancja świetnego samopoczucia, ale także wydajna pomoc przy rehabilitacji, powrocie po kontuzji czy możliwość bezpiecznego wzmocnienia mięśni pleców, co łagodzi bóle i problemy z kręgosłupem.

 


       Spalanie tłuszczu - metoda EMS to wydajne spalanie tkanki tłuszczowej z jednoczesnym budowaniem masy mięśniowej tych partii, które chcesz wzmocnić i wymodelować.
       Bezpieczeństwo - asysta przeszkolonego trenera dbającego o cały cykl szkoleniowy, specjalny strój, ale przede wszystkim brak przeciążeń działających m.in. na stawy, charakterystycznych dla treningu siłowego.
       Lepsze wyniki - EMS wykorzystywany jest także przez profesjonalnych sportowców. Piłkarzy, lekkoatletów, kierowców Formuły 1 czy kaskaderów filmowych. To dzięki temu, że jest to bardzo wydajny i szybki trening, angażujący jednocześnie nawet 8 grup mięśniowych.
       Widoczne efekty – w przypadku siłowni możesz potrzebować około 20 treningów, aby zobaczyć rezultaty w postaci bardziej rozbudowanej muskulatury czy szczuplejszej sylwetki. Z elektrostymulacją efekty będą widoczne już po 3-4 sesjach,
       Ćwiczenie mięśni głębokich – partie mięśnie, które trudno pobudzić do działania podczas tradycyjnych brzuszków lub skłonów, będą pracować intensywnie, pobudzane impulsami elektrycznymi, znacznie szybciej zatem poprawisz wygląd brzucha i całego ciała.
      
       Czy to jest bezpieczne?
       Elektrostymulacja mięśni jest jak najbardziej bezpieczna. Co więcej, zabiegi są bezbolesne: natężenie częstotliwości jest niskie, komfortowe przy czym wystarczające, aby zapewnić kompleksowy trening mięśni. Elektrostymulacja mięśni jest coraz bardziej popularna- metodę stymulacyjną możemy spotkać w salonach kosmetycznych, klinikach rehabilitacyjnych a także w siłowniach.
      
       Higiena:
       Specjalne stroje używane w treningu EMS są każdorazowo prane i odkażane dedykowanymi środkami. Osoby korzystające z tego rodzaju treningu mogą również wykupić swój dopasowany strój na wyłączność.
      
       Zajęcia będą odbywały się w Centrum Treningu Personalnego przy ul. Wieżowej.
       Pod okiem Patryka osiągniemy spektakularne efekty w bardzo krótkim czasie. Każda osoba, która zdecyduje się na stałą współpracę, otrzyma zalecenia żywieniowe oraz analizę składu ciała.
       Rezultaty i postępy treningowe będę cały czas monitorowane i oceniane przez trenera.
       Pierwsi trenujący rozpoczną swoją przygodę z elektro zajęciami już od paźdzernika a próbny trening, dzięki któremu poznamy zalety systemy to tylko 49 zł.
      
       Szczegóły oraz aktualny cennik znajdzies tutaj.


      
                                                                     ------ artykuł sponsorowany -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie