UWAGA!

Ferie w Elblągu piłką nożną stoją

 
Elbląg, Ferie w Elblągu piłką nożną stoją
fot. arch. Witold Sadowski

W sobotę (8 lutego) w godz. 9-17 hala przy ul. Szańcowej stanie się areną zmagań dla początkujących piłkarzy z rocznika 2005, którzy zagrają w drugiej edycji turnieju o Puchar Prezesa „Olimpii” Elbląg. Podczas turnieju odbędzie się licytacja piłkarskich gadżetów, a dochód przeznaczony zostanie dla ciężko chorej 6-letniej Julci.

Każdy uczestnik turnieju otrzyma medal, przewidziano również wyróżnienia indywidualne, a w trakcie turnieju prowadzona będzie licytacja piłkarskich koszulek klubów ekstraklasy.
       Jak informuje organizator turnieju Dariusz Nowakowski, dochód z imprezy przeznaczony zostanie na wsparcie w leczeniu 6-letniej Julci, która urodziła się z zespołem Downa i obniżonym napięciem mięśniowym. W ubiegłym roku u Julci zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. Dziewczynka poddawana jest chemioterapii, a koszty leczenia i dojazdy do kliniki są bardzo wysokie.
       W drugiej edycji turnieju o Puchar Prezesa „Olimpii” Elbląg powalczy 12 drużyn. Swój udział potwierdziły: „Olimpia” Elbląg,GKS Wikielec, Szkółka Piłkarska Elbląg, „Jedynka” Reda, Czeres Sport Olsztyn, „Stomil” Olsztyn, „Polonia” Gdańsk, „Huragan” Morąg, „Polonia” Lidzbark Warmiński, „Pomezania” Malbork oraz Szkółka Piłkarska Pomorze.
      
       W niedzielę
      
Natomiast w niedzielę (9 lutego) rywalizacja przenosi się do Centrum Sportowo-Biznesowego. Turniej „CSB Okoń Cup” dedykowany jest dla dzieci z rocznika 2006 i młodszych. Zawody rozpoczną się o godz. 8.
       W turnieju wystąpią: „Olimpia” Elbląg, „Concordia” Elbląg, AP Człuchów, „Gedania” Gdańsk, „Rodło” Kwidzyn, „Orzeł” Tczew, „Huragan” Morąg, UKS Mosty, „Beniaminek” Starogard Gdański, „Pomezania” Malbork, „Jedynka” Nidzica, „Legia” Bartoszyce, „Polonia” Lidzbark Warmiński.
      
      
Łukasz Kuliński, Dział Promocji ZKS „Olimpia” Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama