UWAGA!

----

Finisz Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej

 Elbląg, Finisz Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej
fot. arch. AD

Dobiega końca IV edycja Elbląskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Od października w rozgrywkach uczestniczyło 20 drużyn. W najbliższą niedzielę (27 marca) w hali sportowej przy szkole nr 8 zostaną rozegrane mecze finałowe I i II ligi.

Półfinałowe mecze rozpoczną się o godzinie 10. O wejście do finału zagrają drużyny drugiej ligi Kadeci z AZS PWSZ i Old Boys z FUKS. O godzinie 11:30 na boisku zmierzą się drużyny I ligi AZS PWSZ Nauka Jazdy ADAM z IKS Atak a na drugim boisku Pol-Plast Halex, WMI zagra z drużyną KAM.
       Największe emocje przewidziane są na godzinę 13 i 14:30, gdy drużyny II i I ligi zagrają o mistrzostwo. Organizatorzy zapraszają na mecze wszystkich miłośników piłki siatkowej oraz uczestników całych rozgrywek wraz z rodzinami. Emocji na pewno nie zabraknie. Wstęp wolny.
      

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama