UWAGA!

Fitness, taniec, zumba i balet w wiosennej promocji tylko w Broadway!

 Fitness, taniec, zumba i balet w wiosennej promocji tylko w Broadway!

Przyjdź na wiosenne zajęcia do Szkoły Tańca Broadway przy ul. Willowej 1 w Elblągu! Szkoła oferuje zajęcia dla dzieci i dorosłych w wiosennej promocji 10 %!

Zapraszamy na zajęcia:

Taniec towarzyski dla par - może być to świetny prezent na Dzień Kobiet - proponujemy vouchery z 10% rabatem. Podczas
       zajęć nauczą się Państwo kroków tanecznych w rytmach cha- cha, samba, rumba, jive, walc, tango. To wspaniały pomysł na wspólne spędzenie wolnego czasu. Takie zajęcia proponujemy także parom, które planują wesele i chciałyby zabłysnąć podczas Pierwszego Tańca. Zajęcia, które prowadzi Katarzyna Goszka – utytułowana tancerka i trener Mistrzów Świata Latino Solo- będą odbywały się w poniedziałki i środy o godzinie 19:15 już od 9 marca.

 

Fitness -  z Igą Sozoniuk, najlepszą trenerką Fitness w Elblągu. Iga jest także trenerem personalnym, na zajęciach daje spory wycisk i przy okazji doradzi w sprawach związanych z żywieniem i dietą. Zajęcia doskonale wpływają na spalanie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie wszystkich partii mięśni, a także poprawę kondycji fizycznej. Zajęcia odbywają się już teraz we wtorki i czwartki w dwóch grupach. Grupa pierwsza godz. 19:15, grupa druga godz. 20:15.

 

Zumba -  z Ewą Kalką – utytułowaną tancerką i instruktorką, współwłaścicielką Szkoły Tańca Broadawy. Energia, uśmiech, spalone kalorie, poprawa kondycji. Fajna muzyka, ćwiczenia z elementami tańca w różnych rytmach: merengue, salsa, bachata, kumbia, hip hop, disco. Na zajęcia można dołączyć w każdy poniedziałek i środę o godz. 20:15.

 

Balet dla dzieci – w tym sezonie do grup baletowych dołączyć mogą dzieci w wieku 7 - 10 lat. Mają szansę poznać ćwiczenia i kroki baletowe oraz wystąpić na scenie już w czerwcu - podczas Koncertu Galowego Broadway 2020. Od września będziemy tworzyć całkiem nowe grupy dla dzieci w wieku 4-6 oraz  7-10 lat. Starsze dzieci zapraszamy już teraz na w każdą środę i piątek o godz. 16:30. Zajęcia prowadzi Sacha Rulkevich – solista największych światowej sławy teatrów, repetytor i nauczyciel – jego uczennice zdobywają czołowe miejsca w konkursach ogólnopolskich oraz międzynarodowych

 

Acro Dance – z niezwykle energicznym i pozytywnym trenerem Jackiem Bajorem. Obecnie można dołączyć do grupy mieszanej wiekowo, która poznaje podstawy akrobatyki. W późniejszym etapie podczas zajęć uczymy także tańca i tak powstają widowiskowe choreografie Acro Dance. Zapraszamy na zajęcia w każdy wtorek i czwartek o godzinie 16:15

 

Na wszystkie wyżej wymienione zajęcia otrzymacie 10% zniżki. Na pierwsze wejście lub karnet, jeśli od razu zdecydujecie się na jego zakup (karnet obejmuje zajęcia dwa razy w tygodniu przez 4 tygodnie)

 

Zapraszamy także do zaawansowanych grup baletowych, latino, tańca towarzyskiego, acro dance oraz indywidualną naukę pierwszego tańca.

Kontakt: 606 716 626, broadway@taniec.elblag.pl


       ---- artykuł sponsowowany -----

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie