Gol za golem

Elbląg, Gol za golem

Prawdziwy festiwal strzelecki urządzili sobie juniorzy młodsi Olimpii Elbląg, którzy rozbili Ronę 03 Ełk aż 11:1. Żółto-biało-niebiescy pozostają na 2. miejscu w tabeli.

- Nasz zespół od pierwszych minut zdominował przeciwnika. Po upływie zaledwie 6 minut prowadziliśmy już 2:0 po dwóch trafieniach Bartosza Mowczyna. Z każdą minutą spotkania przewaga naszej drużyny była coraz większa, efektem tego było strzelenie jeszcze trzech goli do przerwy. W drugiej połowie gra dalej toczyła się na połowie przeciwnika. Okres naszej przewagi uwieńczony został zdobyciem jeszcze 6 goli - poinformował trener Olimpii Włodzimierz Obrębski.

W kolejnym spotkaniu żółto-biało-niebiescy zmierzą z Jeziorakiem w Iławie. Będzie to przedostatni mecz w lidze jesiennej.

ZKS Olimpia Elbląg 11:1 UKS Rona 03 Ełk

1:0 - Bartosz Mowczyn (3min)

2:0 - Bartosz Mowczyn (6min)

3:0 - Jakub Branecki (28min)

4:0 - Bartosz Mowczyn (36min)

5:0 - Jakub Szpakowski (39min)

6:0 - Jakub Branecki (54min)

7:0 - Jakub Branecki (62min)