UWAGA!

Grą w brydża uczcili 100-lecie Odzyskania Niepodległości

 
Elbląg, Grą w brydża uczcili 100-lecie Odzyskania Niepodległości
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl

W Głównym Klubie Brydżowym w Elblągu został rozegrany VI Mityng Brydżowy z okazji Jubileuszu 100-lecia Odzyskania Niepodległości Polski. Udział w nim wzięli brydżystki i brydżyści z Braniewa, Elbląga, Milejewa, Nowakowa, Gronowa Górnego, Suchacza i Sztumu.

Po ciekawej i pasjonującej rywalizacji pierwsze miejsce zajęli Marek Serdyński (Nowakowo) i Janusz Tchórzewski (Elbląg) z wynikiem 65,74 % wyprzedzając Marka Lichockiego (Elbląg) i Daniela Wesołowskiego (Sztum) - 64,81 % oraz Tadeusza Mielko i Bogdana Jabłońskiego (Elbląg) - 56,94 %.
       16 czerwca w czasie ceremonii zakończenia 45. Mistrzostw Europy zwycięzcom i drużynom na podium wręczone zostaną trofea sportowe: puchary, statuetki i nagrody . Życzymy powodzenia oraz kolejnych spektakularnych sukcesów.  Elbląscy z brydżyści pojadą na Turniej Przyjaciół Brydża.
       Prezes Zarządu Polskiego Związku Brydża Sportowego Witold Stachnik zaprosił działaczy Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego Reginę Wołek, Bogusława Gierulskiego, Jerzego Kwoczka i Henryka Łęckiego na XVI Turniej Przyjaciół Brydża. Gościem specjalnym będzie m.in znana i lubiana gwiazda serialu Na Wspólnej Renata Dancewicz oraz mistrzowie Polski, Europy, Wiosennych i Jesiennych Mistrzostw Ameryki Północnej z Detroit i Denver USA oraz tegoroczni mistrzowie Ameryki Południowej. Impreza odbędzie się w poniedziałek, 18 czerwca w Pałacu Prymasowskim w Warszawie.
       Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego zaprasza miłośników królewskiej gry na turniej z okazji Dni Elbląga, który odbędzie się w poniedziałek, 18 czerwca godz. 17 w hotelu Pod Lwem w Elblągu.
      
Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama