Grali juniorzy (piłka nożna)

Elbląg, Grali juniorzy (piłka nożna)

W weekend odbyły się kolejne mecze elbląskich drużyn młodzieżowych w Centralnej Lidze Juniorów. Zobacz fotoreportaż.

Remis Concordii
       Nadal niepokonana w Centralnej Lidze Juniorów młodszych pozostaje Concordia, która w sobotę podzieliła się przy Krakusa punktami z SMS-em Łódź. Co ciekawe na boisku spotkały się lider z viceliderem tabeli i jak się okazało nikt nie był w stanie rozstrzygnąć pojedynku na swoją korzyść. Skończyło się na bezbramkowym remisie, co pozwoliło pomarańczowo-czarnym pozostać na pierwszym miejscu w tabeli. W najbliższej kolejce elblążanie zagrają w Łodzi z ŁKS-em.

Concordia Elbląg – SMS Łódź 0:0

Zobacz tabelę Centralnej Ligi Juniorów Młodszych.

Porażka Olimpii

Niespodzianki nie sprawili juniorzy Olimpii. GKS Bełchatów, który jest jedną z najlepszych drużyn w rozgrywkach był faworytem niedzielnego pojedynku i nie zawiódł swoich sympatyków. Elblążanie stracili gola na początku meczu, ale byli w stanie doprowadzić do wyrównania. Gola dla Olimpii strzelił z rzutu karnego Paweł Rogoz. Potem do siatki trafiali już tylko goście. Jeszcze przed przerwą prowadzenie ekipie z Bełchatowa dał Dawid Flaszka. Ten sam zawodnik wykorzystał rzut karny po godzinie gry i było 3:1. W ostatniej minucie meczu wynik ustalił Damian Grzejda. Olimpia zajmuje obecnie siódmą pozycję w tabeli, a w kolejnej serii spotkań elblążan czeka wyjazdowy pojedynek z SMS-em Łódź.

Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów 1:4 (1:2)

Paweł Rogoz 13 (k) - Tomasz Płoszka 4, Dawid Flaszka 36, 60 (k), Damian Grzejda 90