UWAGA!

II Wakacyjny Turniej Tenisa Stołowego

 Elbląg, II Wakacyjny Turniej Tenisa Stołowego

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na kolejny w te wakacje turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży, a także dorosłych. Początek zmagań w Hali Sportowo-Widowiskowej zaplanowano 6 sierpnia, w czwartek, na godz. 10. Udział w zawodach jest bezpłatny.

To druga tego rodzaju impreza, zorganizowana w ramach tegorocznych Wakacji z MOSiR-em. Poprzednia edycja zawodów przyciągnęła liczną grupę uczestników. Kolejny turniej będzie szansą na ponowne zdobycie efektownych statuetek i medali oraz poprawę swoich rezultatów.

. Tenis stołowy jest grą, która sprawia dużo przyjemności. Można rozwinąć swoje sportowe umiejętności, rywalizować z innymi lub poprawić swoją ogólną kondycję. A w każdej kategorii wiekowej można obserwować ciekawe i emocjonujące pojedynki

Przypominamy, że w turnieju mogą uczestniczyć wszyscy chętni bez względu na wiek i płeć. Turniej podzielony zostanie na dwie kategorie: dziecięcą oraz open. System gier uzależniony będzie od liczby uczestników. Zapisy przyjmowane będą na miejscu od godziny 9.30 do 9.45. Udział w zawodach jest bezpłatny. Dla najlepszych tenisistów wśród dzieci organizatorzy przygotowali słodkie upominki, natomiast wśród dorosłych najlepsi zawodnicy otrzymają okolicznościowe statuetki.

Zapraszamy na pozostałe atrakcje w ramach Wakacji z MOSiR-em. Więcej szczegółów na stronie MOSiR w zakładce Wakacje z MOSiR-em.

 

Tekst i fot. MOSiR

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama