UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie chcę komentować wysokości zasiłków, ale mam pytanie: jeżeli miasto finansuje coś za moje pieniądze to czy jako mieszkaniec mogę z tego korzystać, np. pobiegać po bieźni na stadionie Olimpii? Jeżeli NIE to nie wrażam zgody na finansowanie czegoś co może się utrzymać ze składek członków lub ze sprzedaży biletów. Mam możliwość nie finansowania w/w, nie będę płacił podatków w Elblągu swoją firmę zarejestruję choćby w Pasłęku gdzie widać rozwój miasta.
  • Widziałeś gdzieś bieżnię na stadionie Olimpii ? Chyba w latach 80-90tych. Oczywiście są to drzazgi nie realne wsparcie dla sportu zawodowego w tym mieście.
  • Musisz byc bardzo starym czlowiekiem, bo bieżni na stadionie Olimpii już kilkadziesiąt lat nie ma, bieganie w twoim wieku jest niebezpieczne i grozi zawaĺem, polecam spacery i to nie za długie, bo mozesz zabłądzić i bedzie problem z powrotem do domu życze duzo zdrowia i jeszcze więcej wsparcia dla elblaskiego sportu, bo ratusz nabył nieuleczalną manię stekania, że nie ma już na nic pieniedzy, a na sport w szczegolności. Przypominam, ze juz mielismy przyznane pieniadze (kilkadziesiąt milionow)z Unii na budowę stadionu - gotowy projekt, oraz jego modyfikacje na ktorą ĺacznie z projektem wydano ponad 2 mln. , lecz elblaskiej geriatrii budowa tego nowoczesnego i jak ze potrzebnego obiektu sportowego wydaĺa sie całkowicie zbyteczna, bo po co sportowcom - bieznia, po co pilkarzom stadion, po co szkole sportowej obiek sportowy, ktory miał sluzyc wielu sekcjom sportowym, - szkoĺa juz miaĺa plany ogromne. , i co wyszlo? Nic lioa, du. .. a i kamieni kupa. Tak zĺej ekipy rzadzącej z ostatnich dziesięciu lat nie mielismy od zakończenia ll wojny swiatowej,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Stary olewka(2021-03-16)
Reklama