UWAGA!

IV Nieoficjalne Mistrzostwa Pomorza w Minihokeju

 
Elbląg, IV Nieoficjalne Mistrzostwa Pomorza w Minihokeju
fot. nadesłana

W poniedziałek (17 lutego) drużyna UKS Wikingowie wzięła udział w IV Nieoficjalnych Mistrzostwach Pomorza w Minihokeju. Do turnieju przystąpiły drużyny z Malborka, Gdyni i Elbląga z rocznika 2003-2004, 2005-2007 oraz najmłodsi 2008-2009.

Podopieczni Joanny Detmer zajęli III miejsce. Większość zawodników oraz zawodniczek po raz pierwszy wzięła udział w tego typu rywalizacji sportowej. Dzięki temu ich chęć do rozwijania swoich umiejętności wzrosła, a tym samym poprawiło się zaangażowanie na treningach. Natomiast trenerzy mieli okazję zaobserwować swoich podopiecznych i wprowadzić odpowiednie zmiany w procesie treningowym. Należy zaznaczyć, że był to ich trenerski debiut. Zaciętej rywalizacji towarzyszyła przyjazna atmosfera.
       Rodzice przygotowali pyszne smakołyki, a organizatorzy zadbali aby wszyscy otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz puchary.
       Dodatkowo trzech zawodników z każdej drużyny otrzymało nagrody za najlepszego zawodnika. Tymi trzema osobami z naszej drużyny są: Julia Grzelak, Cezary Chochel z rocznika 2003-2004, Kacper Wocial ( który strzelił aż 4 bramki w tym turnieju, a wziął udział dopiero w kilku treningach) z rocznika 2005-2007. Drużynę Wikingów czekają kolejne turnieje.
      
      
Wikingowie Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama