UWAGA!

Jak biegać to tylko z mapą na orientację

 
Elbląg, Jak biegać to tylko z mapą na orientację
fot. nadesłana

Elbląski Klub Orienteeringu Gryf przy klubie 16 .Pułku Wsparcia Dowodzenia razem z Mosir-em zapraszają w sobotę, 9 lutego na V rundę X Grand Prix Elbląga w biegu na orientację. Do zdobycia są kolejne punkty, dyplomy, upominki rzeczowe i prestiż najlepszego biegacza na orientację. Będzie to klasyczny bieg interwałowy. Centrum zawodów w parku Modrzewie-Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza, ul. Mazurska 6.

Zapraszamy wszystkich „twardzieli” na zimowy, sprinterski bieg na orientację po naszym pięknym o każdej porze roku parku Modrzewie. Start pierwszego zawodnika godz. o 10.
       Zawody będą przeprowadzone za pomocą elektronicznego sytemu pomiaru czasu sport-ident.. Nie ma ograniczeń wiekowych. Jest to sport o charakterze powszechnym i masowym. Doskonałym przykładem tego są kraje skandynawskie. Zawsze warto rywalizować i wymieniać doświadczenia oraz pokazać, że w Elblągu i na Wysoczyźnie Elbląskiej są jedne z najlepszych terenów do biegania w Polsce a nawet w Europie.
       Zapraszamy wszystkich biegaczy, rodziny (jest kategoria rodzinna) i sympatyków bardzo serdecznie. Niezapomniane wrażenia zapewnione. Biegajcie razem z nami. Dodatkowe szczegóły o zawodach w tym regulamin na stronie. Do zobaczenia na zawodach.
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama