UWAGA!

Teraz ja - Jak można się bawić na lodzie

W niedzielę Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprosił elblążan na ostatni - przed letnią przerwą - dzień lodowiska. Zobacz fotoreportaż .

Spotkanie rozpoczęło się akcentem olimpijskim, bo kwiecień jest miesiącem olimpijskim. Na taflę flagę olimpijska wprowadził Ryszard Białkowski, za którym pojechali kolorowo ubrani zawodnicy KS Orzeł. Na trybunach zasiada elbląska medalistka olimpijska Helena Pilejczyk.
     Kolejna atrakcja to pokaz jazdy figurowej przygotowany przez zawodników w wieku 6-8 lat. Było naprawdę na co popatrzeć .Tym bardziej że niektórzy tancerze mają już na koncie medale na ogólnopolskich zawodach.
     Kolejną częścią festynu na lodzie były rozegrane po raz pierwszy wyścigi dla amatorów kategoriach wiekowych od 17 do 60 lat. Oczywiście, zwycięzcy otrzymali medale.
     I kolejna cześć spotkania - rodzinne zabawy na lodzie. Zgłosiło się 10 rodzin i emocji było nie mniej niż na wyścigach. Tym razem uczestnicy dostali efektowne statuetki i słodycze.
     Nie podaję wyników, bo ważniejsza w tym spotkaniu była atmosfera. Jak powiedział jeden z uczestników: - Szkoda że to „ta ostatnia” niedziela.
     Organizatorzy zapewnili, że jesienią będzie ich znacznie więcej.
     

 

Autor Teraz Ja
Liczba publikacji: 16
W tym miesiącu: 0
Ocena Głosów Komentarzy
4.0 1 0

A moim zdaniem...
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama