UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przecież to nie jest jakiś kosmiczny koszt. Wykonać to i mieć na lata. Skrzydlata się grzeje przy zaśnieżeniu i problemu nie ma.
  • a Ty wiesz ile teraz w dobrej zmianie kosztuje prąd, wiesz ile takie grzanie będzie za każdym razem kosztowało? Może ogniska porozpalajcie i potem zabierzcie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    5
    ­­­­­­Np.(2023-06-07)
  • @­­­­­­Np. - A co Cię ten prąd obchodzi ? Spadnie śnieg traktor zgarnia nadmiar, ogrzewanie robi swoje tak to działa. Mamy wyłączyć latarnie w mieście, dzieci uczyć przy świeczkach, zapomnieć o jakiejkolwiek inwestycji bo KWh kosztuje.
  • Bardzo mnie obchodzi, bo w przeciwieństwie do Ciebie, wiem, że na to też pracuję. Oświetlenie ulic potrzebne jest bardzo wielu ludziom, natomiast grzanie z naszych pieniędzy murawy stadionu dla kilkudziesięciu fanatyków i niszowego zespołu, uważam za skrajne marnotrawstwo. Miasto nie jest tak bogate, by trwonić pieniądze dla grupki ludzi... sorki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    9
    ­­­­­­Np.(2023-06-07)
  • @­­­­­­Np. - Oooo, no to pojechałeś teraz daleko... Nie będę Ci uświadamiał dla jakich grupek, ile kasy to miasto w swej historii wywaliło. A trochę tego było. Generalnie jestem na nie.
  • @­­­­­­Np. - Patrzcie go jedyny pracujący. Na co jeszcze pracujesz ośle. Na chodniki ale Np. Preferujesz auto. Porządni ludzie wieczorami w domach siedzą latarnie nie muszą byc czynne dla garstki osób. Patointeligencja.
  • napisałeś ośle, ja też napiszę ci obelgę... jesteś pisowcem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    5
    ­­­­­­Np.(2023-06-07)
Reklama