UWAGA!

Jesienią zagraj w brydża

 
Elbląg, Jesienią zagraj w brydża
fot. Anna Dembińska, arch. PortEl.pl

20 pażdziernika 2017 odszedł od nas na zawsze Henryk Hacik. Był jednym z założycieli Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego, członkiem Polskiego Związku Brydża Sportowego. Mistrzem Okręgowym, kapitanem Teamu Zamek Elbląska Starówka, drużynowym Mistrzem Elbląga. Bardzo dobrym zawodnikiem i nauczycielem wielu brydżystów.

Najwyższy poziom sportowy prezentował do ostatnich chwil swego życia. I nagle zrzekł się nagród we wszystkich turniejach i pozostawił po sobie wolne miejsca na podium, aby mogli zajmować je następni. To wielka strata dla elbląskiego brydża. Cześć Jego Pamięci.
      
       W Memoriałowym Turnieju udział wzięło 34 brydżystek i brydżystów z Elbląga, Powiśla, Warmii i Żuław. Wprawdzie akurat w tym turnieju najważniejszy był, zgodnie z klasyczną zasadą barona de Coubertina, sam udział, niemniej dla porządku należy odnotować, że pierwsze miejsce zajał duet: Bogusłw Gierulski(Elbląg) - Marek Ratkowski (Dziemiany Kaszubskie). Tuż za nimi finiszowali : Bogdan Jabłoński i Mariusz Sarnowski(Elbląg) oraz Bartłomiej Nowak i Włodzimierz Wasielewski(Sztum). W konkurencji Pań zwyciężyły: Anna Dworakowska i Iwona Wierzbicka (Elbląg) wyprzedzając Renatę Biedę i Reginę Wołek (Elbląg). Turniej poświęcony był pamięci Koleżanek i Kolegów, którzy niestety bardzo licznie nas opuszczają.
      
       Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego zaprasza na Mityng Brydżowy pod hasłem "Jesienne spotkania brydżowe", który odbędzie się w poniedziałek, 6 listopada, w hotelu przy ul. Kowalskiej 10. Start o godzie 17. 
Wiceprezes ESBS Henryk Łęcki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama