UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jesienią zagraj w brydża

 
Elbląg, Jesienią zagraj w brydża
fot. Anna Dembińska, arch. PortEl.pl

20 pażdziernika 2017 odszedł od nas na zawsze Henryk Hacik. Był jednym z założycieli Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego, członkiem Polskiego Związku Brydża Sportowego. Mistrzem Okręgowym, kapitanem Teamu Zamek Elbląska Starówka, drużynowym Mistrzem Elbląga. Bardzo dobrym zawodnikiem i nauczycielem wielu brydżystów.

Najwyższy poziom sportowy prezentował do ostatnich chwil swego życia. I nagle zrzekł się nagród we wszystkich turniejach i pozostawił po sobie wolne miejsca na podium, aby mogli zajmować je następni. To wielka strata dla elbląskiego brydża. Cześć Jego Pamięci.
      
       W Memoriałowym Turnieju udział wzięło 34 brydżystek i brydżystów z Elbląga, Powiśla, Warmii i Żuław. Wprawdzie akurat w tym turnieju najważniejszy był, zgodnie z klasyczną zasadą barona de Coubertina, sam udział, niemniej dla porządku należy odnotować, że pierwsze miejsce zajał duet: Bogusłw Gierulski(Elbląg) - Marek Ratkowski (Dziemiany Kaszubskie). Tuż za nimi finiszowali : Bogdan Jabłoński i Mariusz Sarnowski(Elbląg) oraz Bartłomiej Nowak i Włodzimierz Wasielewski(Sztum). W konkurencji Pań zwyciężyły: Anna Dworakowska i Iwona Wierzbicka (Elbląg) wyprzedzając Renatę Biedę i Reginę Wołek (Elbląg). Turniej poświęcony był pamięci Koleżanek i Kolegów, którzy niestety bardzo licznie nas opuszczają.
      
       Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego zaprasza na Mityng Brydżowy pod hasłem "Jesienne spotkania brydżowe", który odbędzie się w poniedziałek, 6 listopada, w hotelu przy ul. Kowalskiej 10. Start o godzie 17. 
Wiceprezes ESBS Henryk Łęcki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama