UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jesienne mistrzostwa pod znakiem brydża

 
Elbląg, Jesienne mistrzostwa pod znakiem brydża
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl.pl

W środę, 9 października w Braniewskim Centrum Kultury odbyły się Jesienne Mistrzostwa Braniewa w Brydżu Sportowym o Puchar Wójta Gminy Braniewo Jakuba Bornusa z udziałem brydżystek i brydżystów z Braniewa, Elbląga, Fromborka, Malborka, Suchacza i Sztumu.

W mistrzowskie szranki po najcenniejsze trofea sportowe stanęło 34 brydżystek i brydżystów z województw pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Po pasjonującej rywalizacji i grze fair play na ostatniej prostej wyszedł na prowadzenie duet Ryszard Kończak - Zbigniew Krzepkowski (Braniewo) z wynikiem 67,26% wyprzedzając Andrzeja Fronczaka - Marka  Lichockiego (Elbląg) - 63,99 %. Trzecie miejsce na podium zajęli: Jan Chodkiewicz - Robert Grad (Braniewo) 58,79 %. W kategorii walentynek i par mikstowych zwyciężyli: Anna Dworakowska (Suchacz) - Marek Czapliński wyprzedzając Renę Biedę i Reginę Wołek (Elbląg). W mistrzostwach startowało 17 duetów. Gratulacje dla zwycięzców na podium. Sędzią głównym zawodów był arcymistrz międzynarodowy Bogusław Gierulski z Elbląga. Animatorami mistrzostw byli działacze brydżowi Braniewa pod wodzą  prezesa Klubu Brydżowego Jana Chodkiewicza  oraz Braniewskie Centrum Kultury. Mistrzostwa cieszą się dużym szacunkiem i uznaniem. Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego zaprasza miłośników królewskiej gry na Otwarty Turniej Brydżowy z okazji Dnia Nauczyciela, który odbędzie się w poniedziałek, 14 października w hotelu Arbiter, pl. Słowiański 2,  rejestracja do godz. 16:45. Start o godz. 17. Na zwycięzców czekają regulaminowe nagrody finansowe oraz kolejna dawka brydżowych wrażeń. Zapraszamy.

Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama