UWAGA!

Jeszcze nigdy nie przegrał

 
Elbląg, Jeszcze nigdy nie przegrał
fot. ŁJ

Na co dzień trenuje i mieszka w Warszawie, ale urodził się w Elblągu, a wychował w Ornecie. Krzysztof Jotko, utalentowany zawodnik MMA, walczący dla największej organizacji na świecie odwiedził nasze miasto.

W minioną niedzielę (2 lutego) nasze miasto odwiedził Krzysztof Jotko. Jego zawodowy rekord to 14 zwycięstw, na swoim koncie nie ma ani jednej porażki ani remisu. Na co dzień trenuje w Warszawie, pod okiem Mirosława Oknińskiego, a w Elblągu przeprowadził seminarium z technik zapaśniczych najczęściej stosowanych w oktagonie. To ważne dla tych, których fascynują zapasy, bo w Elblągu można trenować tylko zapasy klasyczne.
      
       Treningi wiele nam dały
       - Zapasy bardzo dobrze wyrabiają spryt, sylwetkę, siłę, zwinność i przede wszystkim charakter człowieka, a jest to jedna z najstarszych dyscyplin olimpijskich – mówili uczestnicy treningów. - Dlatego właśnie zaprosiliśmy Krzyśka, żeby pokazał nam, czy trenujemy te elementy we właściwy sposób, jakie są jego ulubione elementy rozgrzewkowe, ćwiczenia wykonywane w akcjach obrony i ataku zapaśniczego oraz obalenia, a także szybkiego wstawania po sprowadzeniu nas przez przeciwnika do parteru, właściwego zachowania gdy znajdujemy się pod siatką.
      
       Kiedyś tańczył breakdance'a a teraz trenuje

       W wolnej chwili Krzysiek opowiedział o swoich najbliższych planach, m.in. o wyjeździe do Norwegii na treningi wydolnościowe w tamtejszych górzystych terenach (skąd obiecał przywieźć łososia), a także opowiedział o wylocie za ocean, gdzie będzie miał okazję trenować z takimi zawodnikami jak wielokrotny mistrz UFC w kat. półśredniej George Saint Pierre i inne sławy światowej sceny MMA.
       Elbląg zawsze będzie dopingował Jotce, ponieważ od dawna ma tu przyjaciół razem ze swoimi kolegami z rodzinnej Ornety. Wspominał również jak przyjeżdżał tu gdy był b-boyem i breakdance był wtedy dla niego najważniejszy, właśnie w ten sposób zaprzyjaźnił się z kolegami z naszego miasta. A teraz wszyscy trenują sztuki walki.
       Krzysztof miał okazję posparować z jednym z zawodników Undergroundu, Michałem. Wszyscy byli zadowoleni, a nauka pod okiem takiego zawodnika na pewno nie pójdzie w las, Jak zapewnia Polski Klub Kettlebell niebawem w Elblągu pojawi się kolejny gość ze sceny sztuk walki, tym razem będzie to ktoś z kick – boxingu.
      
Łukasz Ziółkowski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama