UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Będzie ostra walka o trójkątne drewniane klocki za podium w kategoriach. Florek ma ubaw po pachy że to chwyciło. Płacisz startowe 3 stówy a dostajesz klocek wartości Ok 15 PLN.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  15
  Siesta777(2023-07-03)
 • @Siesta777 - No i właśnie żal najbardziej ściska o to, że coś "chwyciło". A, że jeszcze ktoś na tym zarobi to już boli najbardziej. A, że zarobi ktoś z Elbląga to dla wielu jest nie do wytrzymania. Wiele weekendów wolnych w mieście, więc wystarczy wstać, pomyśleć i zacząć działać a nie ciągle tylko głupio krytykować. Uważam, że impreza fajna, dobrze zorganizowana i przyciągająca wielu zawodników, więc tylko wspierać, aby każda kolejna edycja była jeszcze lepsza.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  18
  2
  TomaszP(2023-07-03)
 • @Siesta777 - Ale wiesz, ze wpisowe nie idzie tylko na nagrodę w postaci statuetki? Rozumiesz tez, ze nie ma przymusu startowania i kazdy robi to z własnej, nieprzymuszonej woli? Trochę słabe to opiniować jak inni wydaja swoje pieniądze, tylko dlatego, ze Ty wydałbyś je inaczej. "Wolnoć, Tomku, w swoim domku. "
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  0
  PatNieMat(2023-07-04)
 • @Siesta777 - To jest promocja miasta. W ubiegłym roku stałem przy trasie biegu i chcąc nie chcąc słyszałem co mówią ludzie, tzn rozmawiali ze sobą i wymieniali poglądy, były to rodziny i znajomi zawodników, przyjechali z Polski i bardzo spodobał im się Elbląg, mówili, że ładne miasto, ładna starówka. Ci zawodnicy wraz z rodzinami/znajomymi przyjeżdżają na zawody, nocują w hotelach, jedzą w knajpach na starówce, zwiedzają. Dla Nas mieszkańców to jakiś absurd, no bo jak, w Elblągu zwiedzać? No tak, dla kogoś kto tu nigdy nie był to jest sporo do zwiedzenia i zobaczenia w okolicznych miejscowościach, a co za tym idzie, zostawienia gotówki u lokalnych przedsiębiorców. Należy się cieszyć z tego, a nie tylko narzekać i narzekać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  0
  Ploterek(2023-07-04)
 • @Siesta777 - No i zarobi, co cię to obchodzi. To jego praca połączona z pasją. Jak byś się trochę interesował to wiedział byś że organizacja takiej imprezy to są ogromne koszty. Opłaty do miasta, zabezpieczenie policji służb ratunkowych, pkt kontrolnych pracowników obsługi. Ale skąd możesz to wiedzieć w tvpis o tym nie mówią.
Reklama