UWAGA!

Kadeci i juniorzy Mlexera w Lidzbarku

 W sobotę, w Lidzbarku Warmińskim, rozegrano mistrzostwa Warmii i Mazur w tenisie stołowym juniorów i kadetów. W turnieju startowali reprezentanci elbląskiego Mlexera.

 W rywalizacji kadetów na dziewiętnastu sklasyfikowanych zawodników w grach indywidualnych elblążanie zajęli następujące miejsca: 9. Mikołaj Kuszka i 14. Krzysztof Wlazło. W grze podwójnej ten duet zawodników uplasował się na czwartym miejscu, a drużyna kadetów Mlexera zajęła drugie miejsce za zdecydowanie przodującym zespołem MLKS Ostródzianka z Ostródy.
       W grach mieszanych elblążanin Mikołaj Kuszka grając w parze z Pauliną Chojnowską (UKS Ratusz Giżycko) zajął czwarte miejsce.
       Barwy Mlexera w juniorkach reprezentowała Agata Dziwosz, która w grach indywidualnych została sklasyfikowana na siódmym miejscu w województwie. W grze podwójnej Agata Dziwosz wspólnie z Eweliną Małkińską (Mrągovia Mrągowo) uplasowała się na piątym miejscu. W indywidualnych grach juniorów elblążanie zajęli miejsca: 6. Wojciech Wlazło i 7. Krzysztof Bojanowski. W deblu elbląska para została sklasyfikowana na czwartym miejscu. Jedyny brązowy medal dla MLKS Mlexer wywalczył duet Krzysztof Bojanowski – Agata Dziwosz w grze mieszanej.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama