UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Każdy może pobiec dla Orkiestry!

 
Elbląg, Każdy może pobiec dla Orkiestry!
fot.Michał Skroboszewski, arch. PortEl.pl

W całej Polsce aktywność fizyczna przy okazji WOŚP stała się już tradycją. Elbląg również wpisuje się w te szczytne działania, a elbląscy miłośnicy ruchu regularnie starują w imprezach biegowych w ramach akcji „Policz się z cukrzycą”. W najbliższej edycji proponujemy dwa lekkoatletyczne wyzwania, 12 i 13 stycznia, z których jedno będzie bezpośrednio skierowane do dorosłych, a drugie głównie do dzieci.

W sobotę 12 stycznia odbędzie się kolejny „Bieg WOŚP – Modrzewina 2019”. Zapraszamy chętnych do udziału w biegu na 4,5 km lub 1,5 km na znanej biegaczom pętli obok EPT. Zaawansowanych zapraszamy do wyścigu na dłuższym dystansie , zaś młodzież i początkujących do symbolicznego udziału na 1500m.
      
       Szczegółowy regulamin i zapisy znajdują się na stronie: https://elektronicznezapisy.pl/event/3339/strona.html
       Zapisy elektroniczne. Start o godz.11.
      
       W niedzielę 13 stycznia w hali HSW przy ul. Grunwaldzkiej skupimy się szczególnie na dzieciach. Tam też odbędą się biegi dla najmłodszych wzorem z zawodów Enduro Kid. W kategoriach od 0 do 15 lat uczestnicy pobiegną na dystansach od 50 do 300m. Wszystkim starszym uczestnikom zaproponujemy udział w biegu na 1km w ramach „Golden 1000 - reaktywacja”. Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie: https://elektronicznezapisy.pl/event/3339/strona.html. Zapisy na miejscu w dniu zawodów. Start o godz.11.
      
       Zapraszamy do aktywnego udziału i finansowego wsparcia WOŚP 2019;
       Organizatorzy i partnerzy: Urząd Miasta, SKS ELaktywni, MOSiR Elbląg, SP16, SP 11, EPT Elbląg, MOS Elbląg, MKS TRUSO.
      
       Regulamin Biegu WOŚP 2019 „ Policz się z cukrzycą” znajdziesz TUTAJ
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama