UWAGA!

Klubowy Puchar Europy

2011-06-02
Aktualizowany 2011-06-09 10:16

Integracyjny Klub Sportowy „ATAK” ma zaszczyt zaprosić wszystkich Kibiców do wspólnej zabawy podczas XXII Klubowego Pucharu Europy w Piłce Siatkowej na Siedząco Osób Niepełnosprawnych Mężczyzn, który odbędzie się w Elblągu w dniach 14-18 czerwca.

Miasto Elbląg, a w szczególności Integracyjny Klub Sportowy „ATAK”, zostało wyróżnione prawem do organizacji Klubowego Pucharu Europy w Piłce Siatkowej na Siedząco. Jest to w tym roku największa impreza sportowa organizowana przez IKS „ATAK”, a zarazem największe wydarzenie sportowe osób niepełnosprawnych w siatkówce na siedząco w Polsce. Puchar rozgrywany będzie w Centrum Sportu i Biznesu przy Al. Grunwaldzkiej 135. W turnieju udział weźmie 8 europejskich drużyn z 6 krajów (Bośnia i Hercegowina, Serbia, Niemcy, Chorwacja, Rosja oraz Polska). Uroczyste otwarcie Klubowego Pucharu Europy nastąpi we wtorek 14 czerwca o godzinie 11.30, natomiast zakończenie turnieju w sobotę 18 czerwca o godz. 15. Pierwsze mecze IKS "ATAK" odbędą się we wtorek o godzinie 13 i w środę o 9.
       Honorowy patronat nad Klubowym Pucharem Europy objął Prezydent Miasta Elbląg Grzegorz Nowaczyk oraz Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jacek Protas.
       Integracyjny Klub Sportowy „ATAK” jest największym klubem osób niepełnosprawnych ruchowo w naszym województwie. W szeregach klubu znajduje się wielu reprezentantów Kadry Narodowej, medalistów Mistrzostw Europy, Świata oraz Paraolimpiady. IKS „ATAK” zorganizował ponad 100 turniejów sportowych, imprez rekreacyjnych, w tym 13 Międzynarodowych Turniejów Elbląg Cup, Puchar Europy w 2005 roku i Mistrzostwa Europy w Siatkówce na Siedząco Osób Niepełnosprawnych w 2009 roku.
       Zapraszamy Kibiców do wspólnej zabawy podczas Klubowego Pucharu Europy. Codziennie będą odbywały się konkursy dla publiczności. Wstęp wolny.
       Patronat medialny nad XXII Klubowym Pucharem Europy w Piłce Siatkowej na Siedząco objęła Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
      

 


      

oprac. Natalia Szrama
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama