Kolejne zwycięstwo Olimpii 2004 (piłka nożna)

Elbląg, Kolejne zwycięstwo Olimpii 2004 (piłka nożna)

Trwa zwycięska passa Olimpii 2004. Elblążanie po golach Kamila Graczyka i Daniela Barana wygrali na wyjeździe z Sokołem Ostróda 2:0 (2:0).

W sobotnim meczu elblążanom udał się rewanż za finał wojewódzkiego pucharu Polski z poprzedniego sezonu. Podopieczni trenera Stanisława Fijarczyka wygrali trzecie spotkanie z rzędu i kolejny raz awansowali w ligowej tabeli.
       Spotkanie od początku toczyło się pod dyktando żółto-biało-niebieskich, którzy w pierwszej odsłonie udokumentowali swoją przewagę dwoma golami. W 21 min. dośrodkowanie z prawej strony Jacka Czerniewskiego na gola zamienił strzałem głową Kamil Graczyk. Na minutę przed przerwą drugą bramkę zdobył Daniel Baran, który po prostopadłym podaniu nie zmarnował sytuacji sam na sam z bramkarzem.- Zagraliśmy bardzo dobry mecz i wygraliśmy zasłużenie. Padły bardzo ładne bramki. W drugiej połowie od 50 min. graliśmy z przewagą jednego zawodnika po czerwonej kartce dla rywala. Mieliśmy sytuacje, zabrakło skuteczności, by podwyższyć wynik, ale jesteśmy zadowoleni ze zwycięstwa- powiedział po meczu trener Stanisław Fijarczyk.
       Piłkarze z Moniuszki kontynuują passę zwycięstw. Olimpia 2004 wygrała trzy kolejne mecze i ma realną szansę na kolejne zwycięstwo w najbliższą sobotę. Elblążanie podejmą ostatniego w tabeli Orła Kolno.