UWAGA!

Kolonie Football Camp Baltica Sztutowo 2018

 Elbląg, Kolonie Football Camp Baltica Sztutowo 2018

Kolonie piłkarskie Football Camp Baltica są stworzone z myślą o dzieciach, które kochają aktywnie spędzać czas, ale również o rodzicach, którzy w wakacje pracują i nie mogą poświęcić swoim pociechom tyle czasu, ile chcą lub powinni. Oferujemy siedmiodniowe wakacje w nadmorskiej miejscowości Sztutowo - I turnus 02.-08.07.2018, a II turnus 09-15.07.2018. Młodzi sportowcy w przedziale wiekowym 7-13 lat będą mieli zapewnione codziennie dwa treningi piłki nożnej lub beach soccera.

Ponadto będą na nich czekać rozmaite atrakcje: mini zoo, park linowy, jazda konna, spotkanie z rybakiem, strzelanie z łuku, wyjścia na plażę, wycieczki, rejs statkiem po Zalewie Wiślanym, przejazd kolejką wąskotorową, spotkanie z reprezentantami Polski w beach soccerze, wejście na latarnię morską, wieczorki filmowe oraz taneczne, konkursy z nagrodami.
       Zapewniamy każdemu uczestnikowi pakiet startowy (koszulka, bidon, czapka, worek), a po zakończonym turnusie każdy otrzyma certyfikat uczestnictwa i pamiątkowe zdjęcia. Nad wszystkim pieczę sprawuje wykwalifikowana kadra: Trener UEFA A Tomek, Trener UEFA B i jednocześnie reprezentant Polski w piłce nożnej plażowej Marcin, pedagog i świetny sportowiec Marta oraz trener personalny i fizjoterapeuta Marlena.
       Nie zwlekaj, ilość miejsc ograniczona daj przeżyć swojemu dziecku wspaniałe przygody i niezapomniane kolonie. Atrakcyjna cena i możliwość płatności w ratach. Napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej na biuro@fcbaltica.pl lub zadzwoń pod numer telefonu 575-892-701.
      
      

       ----------artykuł sponsorowany------------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama