UWAGA!

Kontra pamięta o trenerze

 Elbląg, Kontra pamięta o trenerze
fot. nadesłana

Uczniowski Klub Sportowy Kontra zaprasza na pierwszą w tym roku imprezę bokserską w naszym mieście. Podczas turnieju oprócz zawodników elbląskiej Kontry zaprezentują się pięściarze z klubów województwa warmińsko - mazurskiego, pomorskiego oraz z Rosji. Start w sobotę, 28 września o godz. 17 w hali sportowej MOS w Elblągu przy ul. Kościuszki 77a. Wstęp wolny.

Walki odbędą się w różnych kategoriach wiekowych, w tym sześć pojedynków z udziałem elbląskich pięściarzy. W ringu zobaczymy medalistów i uczestników mistrzostw oraz pucharów Polski. Na pewno najwięcej emocji dostarczą kibicom walki seniorów. Oprócz ringowych pojedynków organizatorzy zaplanowali także występ artystyczny, dlatego zaproszenie do udziału w sobotnim wydarzeniu sportowym skierowane jest do rodzin, które lubią łączyć sport i muzykę .

III Międzynarodowy Memoriał Bokserski o Puchar Wiesława Budzińskiego jest XI edycją tej imprezy i ma na celu upowszechnianie sportu wśród dzieci, młodzieży i mieszkańców Elbląga oraz upamiętnienie zmarłego w 2017 roku elbląskiego trenera boksu, patrona tego turnieju.

Start 28 września 2019r. ( sobota) o godz. 17.00 Hala sportowa MOS w Elblągu przy ul. Kościuszki 77a. Wstęp na imprezę jest wolny.

Krzysztof Stemplewski (UKS Kontra Elbląg)
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama