UWAGA!

Korekty w programie ferii z MOSiR

 
Elbląg, Korekty w programie ferii z MOSiR
fot. MOSiR

- Od pierwszego dnia ferii zimowych monitorujemy ich przebieg zwracając przede wszystkich uwagę na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży korzystających z naszej oferty – mówi Marek Wnuk, dyrektor MOSiR. - Dziś wraz z zespołem pracowniczym podjęliśmy usprawniającą decyzję korygującą obowiązujący dotychczas program zajęć na lodowisku Helena.

Powodem korekty obserwowany popyt na tę formę zajęć przewyższający możliwości pojemności tafli lodowej, a także ograniczona ilość łyżew dostępna w wypożyczalni dla osób zainteresowanych ślizgawką. Dodać też należy, że z oferty ferii z MOSiR-em licznie korzystają grupy zorganizowane przebywające w mieście na zorganizowanych półkoloniach, zimowiskach, które wcześniej rezerwują uczestnictwo w oferowanych zajęciach. Dotychczas można było korzystać ze ślizgawki indywidualnie i w grupach zorganizowanych w godzinach od 12.15 do 14.30.
       Po korekcie obowiązują dwie sesje. Pierwsza w godz. 12.15 – 13.10 dla grup zorganizowanych i druga w godz. 13.20 – 14.15 dla osób indywidualnych. Zmiany obowiązują od 30.01.2014r.
       Przy okazji informujemy osoby zainteresowane uczestnictwem w darmowych zajęciach gry w Laser Paintball o konieczności wcześniejszego dokonanie zapisu drogą mailową na adres marketing@mosir.elblag.eu lub telefonicznie pod numerem telefonu 881 609 060 ze względu na ograniczoną ilość miejsc. O skorzystaniu z tej oferty na ferie zaplanowanej na 3 lutego decydować będzie kolejność zgłoszeń.
       Zapraszamy również wszystkich na niedzielne, 2 lutego, bezpłatne ICE Party, które rozpocznie się o godz. 17.40. W tej ofercie ilość miejsc jest także ograniczona ze względu na bezpieczeństwo uczestników imprezy.
       Szczegółowy program MOSiR na okres ferii jest dostępny na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama