UWAGA!

Letnie półkolonie tenisowe

 Letnie półkolonie tenisowe

Wakacje w mieście to nie tylko nuda i komputer. Wybierz letnie półkolonie z B&M Tennis Club i zapewnij swojemu dziecku 8 godzin super zabawy, nauki gry w tenisa i wiele, wiele więcej. Półkolonie tenisowe z B&M Tennis Club to wspaniała zabawa dla dzieci i młodzieży szkolnej w wieku 5-15 lat. To sposób na spędzenie części wakacji w mieście.

Po pierwsze zabawa, po drugie tenis, po trzecie świeże powietrze, a co najważniejsze, radość Twojego dziecka i wyjątkowe treningi z profesjonalnymi trenerami posiadającymi licencję Brytyjskiego Związku Tenisowego (LTA) i polskiego związku tenisowego.
      
       Lokalizacja
       Półkolonie tenisowe odbywać się będą na zamkniętym terenie klubu tenisowego B&M Tennis Club w Kazimierzowie. Dysponujemy dwiema halami tenisowymi oraz dwoma kortami zewnętrznymi, domkiem klubowym z szatnią, łazienką, prysznicem , tv i WiFi.
      
       Wyżywienie
       Zapewniamy uczestnikom półkolonii dwa posiłki dziennie. Drugie śniadanie oraz zestaw obiadowy składający się z dwóch dań serwowanych w restauracji Domu Weselnego „Kazimierzówka”, który znajduje się na terenie ośrodka.
      
       Zajęcia sportowe
       Półkolonie tenisowe kierujemy zarówno dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę z tenisem jak i dla dzieci które poznały już tajniki tego wspaniałego sportu. Dlatego też wszystkie zajęcia będą dostosowane do możliwości i umiejętności uczestników tak, aby każde dziecko czerpało maksimum przyjemności z uczestnictwa w zajęciach. Specjalnie na potrzeby półkolonii przygotowaliśmy program treningowy oparty o wytyczne programu Tenis 10, wzorowanego na programie opracowanym przez International Tennis Federation "Play & Stay". Pozwala on dzieciom zapoznać się ze światem tenisa. Poprzez liczne zabawy i ćwiczenia ze specjalnie dopasowanymi rakietami oraz przystosowanymi do wieku i umiejętności piłkami, dzieci posiądą podstawową umiejętność odbić tenisowych. Nasi doświadczeni trenerzy poprzez zabawę wprowadzają dzieci w świat tenisa poszerzając ich umiejętności sportowe i uczą kultury fizycznej.Poza treningami Twoja pociecha weźmie również udział w wielkim turnieju i może zdobyć tytuł mistrza półkolonii! Jest więc o co grać. Na koniec turnusu każde dziecko otrzyma pamiątkowy medal .
      
       Zajęcia dodatkowe
       Poza zajęciami związanymi z tenisem przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje tj. wyjście do Nowej Holandii z obiadem na świeżym powietrzu , wyjścia na basen, kino, trening piłkarski. Dodatkowo do dyspozycji dzieci na terenie ośrodka będą przygotowane trampoliny, mini boiska do piłki nożnej.
      
       Cena 370 zł obejmuje :
       - 2 treningi tenisowe dziennie
       - basen
       - trening ogólnorozwojowy
       - gry zespołowe i sprawnościowe
       - zajęcia z teorii i taktyki tenisowej
       - Talentiada tenisowa z medalami
       - kino
       - zajęcia piłki nożnej
       - II śniadanie i obiad w „Kazimierzówce”
       - wyjście do Nowej Holandii z obiadem na świeżym powietrzu lub wyjście do kina ( zależne od pogody)
       - na koniec turnusu każde dziecko otrzyma pamiątkowy medal
       - ubezpieczenie OC i NNW
      
       Zajęcia odbywają się od 8:00 do 16:00
       Terminy letnich półkolonii:
       01.07 – 05.07/2019
       08.07 – 12.07/2019
       15.07 – 19.072019
       22.07 – 26.07/2019
       05.08 – 09.08/2019
       Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia na półkolonia przyjmujemy drogą mailową biuro@tenisowyelblag.pl lub telefonicznie. Dopełnieniem rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 100 zł.
       Więcej informacji pod numerem tel. 504 184 916

       ----- artykuł sponsorowany -----

      

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie