UWAGA!

Letnie półkolonie z tenisem

 Letnie półkolonie z tenisem

Wakacje w mieście to nie tylko nuda i komputer. Wybierz letnie półkolonie z B&M Tennis Club i zapewnij swojemu dziecku 8 godzin super zabawy, nauki gry w tenisa i wiele wiele więcej.

Półkolonie tenisowe z B&M Tennis Club to wspaniała zabawa dla dzieci i młodzieży szkolnej w wieku 5-15 lat. To sposób na spędzenie części wakacji w mieście. Po pierwsze zabawa, po drugie tenis, po trzecie świeże powietrze, a co najważniejsze radość Twojego dziecka i wyjątkowe treningi z profesjonalnymi trenerami posiadającymi licencję Brytyjskiego Związku Tenisowego (LTA) i polskiego związku tenisowego.
      
       Lokalizacja
       Półkolonie tenisowe odbywać się będą na zamkniętym terenie klubu tenisowego B&M Tennis Club w Kazimierzowie. Dysponujemy dwiema halami tenisowymi oraz dwoma kortami zewnętrznymi, domkiem klubowym z szatnią, łazienką, prysznicem, tv i WiFi.
      
       Wyżywienie
       Zapewniamy uczestnikom półkolonii dwa posiłki dziennie. Drugie śniadanie oraz zestaw obiadowy składający się z dwóch dań serwowanych w pobliskiej restauracji.
      
      
       Zajęcia sportowe

       Półkolonie tenisowe kierujemy zarówno do dzieci rozpoczynających swoją przygodę z tenisem, jak i dzieci, które poznały już tajniki tego wspaniałego sportu. Dlatego też wszystkie zajęcia będą dostosowane do możliwości i umiejętności uczestników tak, aby każde dziecko czerpało maksimum przyjemności z uczestnictwa w zajęciach. Specjalnie na potrzeby półkolonii, przygotowaliśmy program treningowy oparty o wytyczne programu Tenis 10, wzorowanego na programie opracowanym przez International Tennis Federation "Play & Stay". Pozwala on dzieciom zapoznać się ze światem tenisa. Poprzez liczne zabawy i ćwiczenia ze specjalnie dopasowanymi rakietami oraz przystosowanymi do wieku i umiejętności piłkami, dzieci posiądą podstawową umiejętność odbić tenisowych. Nasi doświadczeni trenerzy poprzez zabawę wprowadzają dzieci w świat tenisa poszerzając ich umiejętności sportowe i uczą kultury fizycznej.
       Poza treningami Twoja pociecha weźmie również udział w wielkim turnieju i może zdobyć tytuł mistrza półkolonii! Jest więc, o co grać.
       Na koniec turnusu każde dziecko otrzyma pamiątkowy medal.
      
       Zajęcia dodatkowe

       Poza zajęciami związanymi z tenisem przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje tj. wyjście do Nowej Holandii z obiadem na świeżym powietrzu, wyjścia na basen, kino, trening piłkarski. Dodatkowo do dyspozycji dzieci na terenie ośrodka będą przygotowane trampoliny, mini boiska do piłki nożnej.
      
       Cena 370 zł obejmuje:

       * 2 treningi tenisowe dziennie
       * basen * trening ogólnorozwojowy *gry zespołowe i sprawnościowe zajęcia z teorii i taktyki tenisowej * Talentiada tenisowa z medalami *kino
       *zajęcia piłki nożnej * II śniadanie i obiad w restauracji * wyjście do Nowej Holandii z obiadem na świeżym powietrzu lub wyjście do kina (zależne od pogody)
       * Na koniec turnusu każde dziecko otrzyma pamiątkowy medal
       *ubezpieczenie OC i NNW
       Zajęcia odbywają się w godz. 8:00 - 16:00
      
       Terminy letnich półkolonii:
       - 02.07 – 06.07/2018
       - 09.07 – 13.07/2018
       - 30.07 – 03.08/2018
       - 20.08 – 24.08/2018
       - 27.08 – 31.08/2018
       Specjalna cena dla dzieci uczestniczących w programie Upowszechniania Sportu: 320 zł.
      
       Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia na półkolonia przyjmujemy drogą mailową biuro@tenisowyelblag.pl lub telefonicznie. Dopełnieniem rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 100 zł.
       Więcej informacji pod numerem tel. 510 520 283 lub 504 184 916.

       ----- artykuł sponsorowany -----

      

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie