UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Lotos Cup Elbląg 2011

Elbląg, Lotos Cup Elbląg 2011

Klub Szachowy „Zakrzewo-Start” oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają do uczestnictwa w X Turnieju Szachowym o Puchar Prezesa Grupy Lotos S.A. „Lotos Cup Elbląg 2011”. Turniej rozegrany zostanie 31 maja w sali konferencyjnej MOSiR w budynku lodowiska przy ul. Karowej.

Turniej rozgrywany będzie w następujących kategoriach:
       – dziewczęta i chłopcy ze szkół podstawowych i przedszkoli (rocznik 1998 i młodsi) – grupa A
       – dziewczęta i chłopcy ze szkół gimnazjalnych (rocznik 1995 i młodsi) – grupa B
       – VIP-ów, dziennikarzy, działaczy, sędziów i oldboyów szachowych – grupa C.
      
       Informacje organizacyjne i plan turnieju:
       – godz. 8-8.30 – zgłoszenia do grupy A, rozgrywki do godz. 10.30
       – godz. 10.30-11 – zgłoszenia do grupy B, rozgrywki do godz. 13
       – godz. 13-13.30 – zgłoszenia do grupy C, rozgrywki do godz. 15.30.
      
       Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach będą honorowani pucharami, a zdobywcy trzech czołowych lokat w kategoriach dziewcząt i chłopców w grupach A i B otrzymają nagrody rzeczowe. Przewidziano również wyróżnienia dla najmłodszych uczestników w grupie A, nagrody specjalne dla najlepszej szkół gimnazjalnej oraz podstawowej (suma punktów czterech najlepszych zawodników z danej szkoły). W grupie C nagrody rzeczowe dla sześciu czołowych zawodników oraz nagrody pieniężne (z wpisowego) za miejsca 1-3 i dla najlepszego oldboya. Będą także upominki firmowe Grupy Lotos S.A. dla wszystkich uczestników turnieju.
       W turnieju obowiązuje wpisowe w wysokości: 4 zł od osoby w grupach A i B oraz 10 zł od osoby w grupie C.
       Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia za pomocą formularza na stronie internetowej www.zakrzewo.xaa.pl lub sms-em na numer: 511 745 807 (Bogdan Siwoń) – najpóźniej do dnia 30 maja (poniedziałek).
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama